Pilčík na automatizovanej píle

Wood Service Group, s. r. o.

Miesto práce
Hrušové, Bzince pod Javorinou-Hrušové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
800 - 1 200 EUR/mesiacMzda sa odvíja od šikovnosti pracovníka na danom poste. Pracovník je odmeňovaný na základe priemeru bežných metrov, ktoré je schopný odrezať za daný mesiac. Priemerná mzda 1000eur brutto je po zaškolení a skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba nábytku
- obsluha nárezového centra,
- narezanie už skonštruovaných programov,
- práca s chaotickým skladom drevotriesky.
- pracovný čas je od 06.00 do 22.00- rozdelený na 2 pracovné zmeny.

- zľavy z predávaného sortimentu spoločnosti
- práca v rýchlo rastúcej spoločnosti s veľkými cieľmi
- vynikajúci kolektív spolupracovníkov
- výroba kvalitných, estetických a účelných slovenských výrobkov

Prijímame pracovníkov na trvalý pracovný pomer ale aj na živnosť.
Výkon práce je vo výrobe nábytku v Hrušovom (Bzince pod Javorinou, okres Nové Mesto nad Váhom).
Pracovník je odmeňovaný na základe svojho výkonu. Mzda pracovníka sa skladá zo základnej mzdy a výkonnostnej prémie.
Životopisy posielajte na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovníka plnohodnotne zaškolíme na prácu na danom stroji.
Vyžadujeme:
- spoľahlivosť,
- zodpovednosť,
- technickú gramotnosť,
- precíznosť,
- praktické myslenie,
- fyzickú zdatnosť,
- starostlivosť o zverený stroj,
- chuť pracovať,
- schopnosť čítať výrobné výkresy,
- čítať objednávky

Spoločnosť Wood Service Group založil Ing. Peter Kuric v roku 2003 a v roku 2010 sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.
Centrála a výroba spoločnosti sa nachádza v malej dedinke Bzince pod Javorinou, časť Hrušové, asi 6 km od Nového Mesta nad Váhom. Odtiaľ sú všetky výrobky a tovary distribuované našim zákazníkom.

Naši zamestnanci pracujú v príjemnej, priateľskej atmosfére. Sme kolektív šikovných ľudí a milujeme životné výzvy. Dávame si veľké ciele, ktoré nás motivujú k veľkým výkonom.

ÚČEL FIRMY:
Poslaním firmy Wood Service Group,s.r.o. je vyrábať, predávať a montovať výrobky výnimočnej kvality. Výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, perfektný dizajn, prinášajú radosť, šťastie a pohodlie do domovov našich zákazníkov. Preto majú nami predávané výrobky až 6-ročnú záruku.
CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť po celej SR a stať sa jednotkou v tejto oblasti. Jednotkou, ktorá už aj teraz určuje trend v spálňovom nábytku.

Ďalšie informácie na:
www.postele-spalne.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4054911  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac