Reagujte bez životopisu

Skladník vo výrobe nábytku

Wood Service Group, s. r. o.

Miesto práce
Hrušové, Bzince pod Javorinou-Hrušové
Termín nástupu
ihneď
600 - 1 200 EUR/mesiacMzda sa odvíja od šikovnosti pracovníka na danom poste. Priemerná mzda 1000€ brutto je po zaškolení a skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na vysokozdvižnom vozíku
- Príjem a výdaj tovaru od dodávateľov cez PDA čítačku
- Každodenné vychystávanie tovaru na expedíciu k zákazníkom
- Občasná pomoc vo výrobe
- Príprava materiálu a komponentov do výroby
- Odpisovanie zo skladových kariet
- Mesačné inventúry
- Vypisovanie žiadaniek na nákup materiálu
- Pracovný čas je od 06.00 do 22.00- rozdelený na 2 pracovné zmeny.
Pracovníka plnohodnotne zaškolíme a po zaškolení očakávame samostatnosť a vysoké pracovné nasadenie.

- Práca PO-PI, vikendy voľné
- Mladý a etický kolektív ľudí, ktorý majú vysoké ciele
- Dvojzmenná prevádzka
- Spravodlivý systém odmeňovania na základe výkonu pracovníka
- Karierny rast šikovných a ambicióznych pracovníkov
- Možnosť vzdelávania
- Zľavy na nákup výrobkov spoločnosti

Po zakliknutí "Poslať spoločnosti životopis" budete presmerovaný na dotazník, v ktorom môžete nahrať svoj životopis a odpoviete na základné otázky, týkajúce sa daného pracovného miesta a Vašich doterajších znalostí a skúseností.
Prijímací proces prebieha 3 kolami, kde v prvých dvoch kolách vyplníte dotazníky a testy, v treťom kole budete pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívne a priateľské udržiavanie vzťahov na pracovisku
- Vodičské oprávnenie na VZV ( nie je podmienkou ale výhodou)
- Ochota pracovať aj v nadčasoch.
- Zodpovednosť za zverené predmety.
- Uvítame a radí odmeníme pracovníka za zlepšovanie a zdokonalovanie svojej práce.
- Čestnosť
- Zodpovednosť a dôslednosť dotiahnuť úlohy do úspešného konca
- Ochota samostatne sa vzdelávať, osobný rast
- Ovládanie práce na PC
- Lojalita voči firme

Spoločnosť Wood Service Group založil Ing. Peter Kuric v roku 2003 a v roku 2010 sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.
Centrála a výroba spoločnosti sa nachádza v malej dedinke Bzince pod Javorinou, časť Hrušové, asi 6 km od Nového Mesta nad Váhom. Odtiaľ sú všetky výrobky a tovary distribuované našim zákazníkom.

Naši zamestnanci pracujú v príjemnej, priateľskej atmosfére. Sme kolektív šikovných ľudí a milujeme životné výzvy. Dávame si veľké ciele, ktoré nás motivujú k veľkým výkonom.

ÚČEL FIRMY:
Poslaním firmy Wood Service Group,s.r.o. je vyrábať, predávať a montovať výrobky výnimočnej kvality. Výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, perfektný dizajn, prinášajú radosť, šťastie a pohodlie do domovov našich zákazníkov. Preto majú nami predávané výrobky až 6-ročnú záruku.
CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť po celej SR a stať sa jednotkou v tejto oblasti. Jednotkou, ktorá už aj teraz určuje trend v spálňovom nábytku.

Ďalšie informácie na:
www.postele-spalne.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3804404  Dátum zverejnenia: 12.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac