Stolár - nábytkár/ montážnik nábytku, operátor strojných zariadení 900€ - 1000€

Wood Service Group, s. r. o.

Miesto práce
Bzince pod Javorinou-Hrušové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
600 EUR/mesiacPriemerný plat u nás je vo výrobe 900 - 1000€. Základná mzda 600€ + odmena za dochádzku + odmeny za výkon. Sme dvojsmenná výroba.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor strojných zariadení. Obsluha strojov, ktoré sú riadené počítačom. Skladanie a balenie nábytku. Na tejto pozícii sa uplatnia aj absolventi škôl alebo ľudia, ktorí majú chuť učiť sa nové a moderné spôsoby výroby nábytku. Každého zaškolíme a naučíme ho ako čo najlepšie a najefektívnejšie pracovať, aby dosiahol vynikajúce platové ohodnotenie.

Dvojsmenná prevádzka.

Zamestnanec je platený na základe výkonu. Čím lepšie pracuje, tým viac zarobí.

Odmeny za dochádzku 50€
Výkonnostné odmeny - sú odmeny pri plnení noriem.
Stravné lístky v hodnote 3,90€
Budete tvoriť kvalitu v modernej výrobe
Šikovní a ochotní zamestnanci zarobia aj 1000 - 1300€ / mes

V prípade záujmu zavolajte nášmu vedúcemu výroby pánovi Balajovi na číslo 0917 712 806 a dohodnite si pohovor a prehliadku pracovísk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

odborné vzdelanie nie je vyžadované

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mali by ste byť zručný a mali by ste zvládať manuálnu prácu. Požadujeme základné počítačové znalosti.
Budete pracovať v príjemnom malom kolektíve. Pomôžete nám s výrobou pekného, funkčného a kvalitného nábytku.
Hľadáme pracovníkov, ktorí uprednostňujú hodnotenie na základe svojho výkonu. U nás platí, že kto viac robí, ten viac zarobí. Každého uchádzača zaškolíme, preto nemusíte byť vyškolený v odbore. Plat sa upravuje podľa výkonu podaného za smenu. Po skúšobnej dobe a vzornej dochádzke pracovníci dostávajú tzv. dochádzkovú odmenu 50€/mes.

Spoločnosť Wood Service Group založil Ing. Peter Kuric v roku 2003 a v roku 2010 sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.
Centrála a výroba spoločnosti sa nachádza v malej dedinke Bzince pod Javorinou, časť Hrušové, asi 6 km od Nového Mesta nad Váhom. Odtiaľ sú všetky výrobky a tovary distribuované našim zákazníkom.

Naši zamestnanci pracujú v príjemnej, priateľskej atmosfére. Sme kolektív šikovných ľudí a milujeme životné výzvy. Dávame si veľké ciele, ktoré nás motivujú k veľkým výkonom.

ÚČEL FIRMY:
Poslaním firmy Wood Service Group,s.r.o. je vyrábať, predávať a montovať výrobky výnimočnej kvality. Výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, perfektný dizajn, prinášajú radosť, šťastie a pohodlie do domovov našich zákazníkov. Preto majú nami predávané výrobky až 6-ročnú záruku.
CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť po celej SR a stať sa jednotkou v tejto oblasti. Jednotkou, ktorá už aj teraz určuje trend v spálňovom nábytku.

Ďalšie informácie na:
www.postele-spalne.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3432265  Dátum zverejnenia: 24.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac