Logo WOOD-PROFIL s.r.o.

Skladník vo velkosklade s drevenými profilmi

WOOD-PROFIL s.r.o.

Miesto práce
Nižná
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiacpravidelne odmeny navyše k platu počas roka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu skladníka v sklade s dreveným stavebným materiálom (drevenými profilmy) v Nižnej na Orave, práca zahŕňa výdaj tovaru zákazníkom, manipulácia s tovarom najmä ručne, naskladnovanie, ručné nakladanie dodávok na rozvoz na nasledujúci deň. Pracovná doba od 7:00 do 16-17:00 hodiny, len PON-PIA víkendy voľné. Mzda v čistom na začiatok 1300€ mesačne, na tpp. Plus osobné hodnotenie podla snahy.

Volné víkendy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.7.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Dlhoročné skúsenosti s výrobou a predajom drevených profilov. Ponúkame široký sortiment drevených interiérových a exteriérových obkladov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Jadroň
Tel.: +421908883007
E-mail: poslať životopis
ID: 4840436  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac