Reagujte bez životopisu

Práca pre šoféra - rozvoz drevených materiálov

WOOD-PROFIL s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre vodiča dodávky do 7,5t (nutnosť vod. preukazu C.) na rozvoz dreveného materiálu po Slovensku, rozvoz je vykonávaný po Slovensku, začína sa skoro ráno v Nižnej na Orave a podla pripraveného auta a rozpisu vodič rozváža tovar na trase zákazníkom a pomáha im s vykládkou, teda práca je náročnejšia v porovnaní s bežným kuriérom, v ten istý deň sa aj vráti naspäť (žiadne spanie v aute). Priemer najazdených kilometrov denne je okolo 500-600. Práca s peniazmi, vodič je zodpovedný za vyplácanie tovaru a tržbu. Vyplácanie na dennej báze, pri odpracovaní 20 dní mesačne čistá nástupná mzda nad 1600€ pri TPP (teda 75€ na deň ) + tringelty + príplatky. V prípade dobrovolneho zamestnania na živnosť je plat o to vyšší.

zaujímave tringelty od zákazníkov v sume aj 150+ € mesačne

Uchádzač musí bývať ideálne v okruhu do 40km od Nižnej na Orave, inak nie je možné vykonávať prácu, vzhľadom na rozvoz každý deň okolo 5:00 ráno z Nižnej a vrátenie sa ešte v ten deň na sídlo firmy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

C

Dlhoročné skúsenosti s výrobou a predajom drevených profilov. Ponúkame široký sortiment drevených interiérových a exteriérových obkladov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4632312  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac