Obrábač kovov

Jacobs Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Paderovce, Jaslovské Bohunice-Paderovce
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy od 900-1000EUR (+15%os.hodnotenie, + príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vzdelanie SOU, prax min. 5 rokov
• Práca na konvenčných strojoch:
sústruh SUI 32, SUI 40, SN 500 SA
frézka: FGV 32, FGU 32
• Kusová výroba, 99% nerez
• Čítanie výrobných výkresov
• Samostatná práca na strojoch, nastavenie parametrov obrábania, znalosť
opracovania vonkajších tvarov, otvorov, rezanie závitov vonk./vnut., slepá
diera, ustavenie upínacich prípravkov,
• nastavenie nástrojov, brúsenie sústruznickych nožov, práca s deliacim
prístrojom, presnosť prác +/-0,02 mm ...
• Pracovisko sa nachádza v obci Paderovce (Jaslovské Bohunice).
• Práca aj ako operátor v prostredí s ionizujúcim žiarením (kontrolované pásmo
jadrovej elektrárne).

• Príspevok do DDS
• Flexibilný pracovný čas
• Zaujímavé platové ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam uchádzačov
• Príspevok na stravovanie poskytovaný nad rámec zákona
• Zaujímavá práca súvisiaca s výrobou prototypových zaradení a
technologických celkov
• Možnosť osobného rastu
• Spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok...)

Informácie o výberovom konaní

CV v slovenskom (a ak máte aj v anglickom jazyku)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kovoobrábač, Sústružník, Frézar

Vodičský preukaz

B

• Zodpovednosť a spoľahlivosť
• Schopnosť riešiť problémy v dynamickom tíme
• Dobré komunikačné zručnosti a tímová spolupráca
• Prax v oblasti jadrových zariadní výhodou.

Jacobs Slovakia s.r.o. sa v roku 2020 stala súčasťou koncernu Jacobs Engineering Group Inc. Spoločnosť vznikla v roku 1992 ako špecializovaná firma pre dodávky služieb a zariadení v oblasti dekontaminácie a spracovávania rádioaktívnych odpadov.
Činnosť spoločnosti je založená na vývoji vlastných technológií a aplikačných zariadení a na predaji týchto produktov formou hmotnej dodávky alebo služieb. Cieľom je poskytovať komplexné a pokrokové služby, technológie, zariadenia, ktoré sú orientované podľa potrieb zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 515637  Dátum zverejnenia: 7.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy od 900-1000EUR (+15%os.hodnotenie, + príplatky)