Operátor - technik

Jacobs Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice-Paderovce
Termín nástupu
ihned
Základná zl.mzdy = 900-1000EUR podľa skúseností v danej práci (+15%os.hodnotenie, + príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všetky práce sú vykonávané v prostredí s ionizujúcim žiarením v KP JE.
Demontážne práce vrátane fragmentačných prác.
Manipulácia a predpríprava produkovaných rádioaktívnych odpadov.
Obsluha a základná údržba demontážnych a fragmentačných zariadení.
Základná údržba používaných zariadení.
Vykonávanie zadaných dekontaminačných, čistiacich, leštiacich a odmasťovacích prác, resp. súvisiacich prác.
Obsluha a základná údržba jednoduchých dekontaminačných, čistiacich, leštiacich a odmasťovacích zariadení.

• Príspevok do DDS
• Príspevok na rekreáciu
• Flexibilný pracovný čas
• Zaujímavé platové ohodnotenie zodpovedajúce schopnostiam uchádzačov
• Príspevok na stravovanie poskytovaný nad rámec zákona
• Možnosť osobného rastu a profesionálneho vzdelávania
• Spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok...)

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa uskutoční v Trnave v sídle firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vhodné pre absolventa : energetického, chemického, strojárskeho učilišťa (maturita nutná)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, aktívny prístup k práci

Jacobs Slovakia s.r.o. sa v roku 2020 stala súčasťou koncernu Jacobs Engineering Group Inc. Spoločnosť vznikla v roku 1992 ako špecializovaná firma pre dodávky služieb a zariadení v oblasti dekontaminácie a spracovávania rádioaktívnych odpadov.
Činnosť spoločnosti je založená na vývoji vlastných technológií a aplikačných zariadení a na predaji týchto produktov formou hmotnej dodávky alebo služieb. Cieľom je poskytovať komplexné a pokrokové služby, technológie, zariadenia, ktoré sú orientované podľa potrieb zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3624090  Dátum zverejnenia: 19.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zl.mzdy = 900-1000EUR podľa skúseností v danej práci (+15%os.hodnotenie, + príplatky)