Recepčná / Asistentka

Wood & Company, a.s.

Miesto práce
Laurinská 18, 811 01 Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme milú a usmiatu kolegyňu, ktorá bude mať na starosti zabezpečovanie plynulého chodu recepcie, vykonávanie administratívnych a iných činností.

Pracovná pozícia zahŕňa najmä:
- preberanie a prepájanie telefonátov,
- administratívne a organizačné riadenie chodu recepcie, prijímanie návštev, príprava
a zabezpečenie občerstvenia, prvotný kontakt s klientmi,
- príprava materiálov pre členov tímu, reportovanie, archivácia,
- evidencia a distribúcia došlej a odoslanej pošty,
- komunikácia s dodávateľmi,
- oficiálna komunikácia s rôznymi inštitúciami,
- e-mailová korešpondencia,
- vyhľadávanie na internete,
- plnenie krátkodobých a dlhodobých cieľov podľa individuálnych inštrukcií,
- práce administratívneho charakteru: skenovanie, kopírovanie, zväzovanie dokumentov,
- zabezpečenie ďalších úloh vyplývajúcich z náplne práce a pokynov nadriadených.

Ak Ťa vyššie uvedená náplň práce zaujala a máš chuť pracovať v mladom a príjemnom kolektíve, budeme sa tešiť na Tvoje CV :)

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu, prosím, zašlite Váš životopis na e-mailovú adresu maria.kliestikova@wood.com.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- milého a dobre naladeného človeka s pozitívnym prístupom k práci
- skúsenosti v oblasti administratívy, office managementu, vedenia chodu recepcie
- minimálne stredoškolské vzdelanie
- znalosť práce s MS Office
- znalosť angličtiny na mierne pokročilej úrovni
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť

WOOD & Company is a leading investment bank focused on European Emerging markets. Founded in 1991, WOOD & Company was one of the pioneers in the evolution of the European Emerging equity markets. Since then our company has grown to a team of over 150 employees spread across three regional offices and an international distribution hub in London.

With focus on high quality equity broking and investment banking services in CEE, the firm has gained a deep understanding of the local markets and strengthened its international footprint. WOOD & Company has become member of 12 stock exchanges and over the past decade, we have expanded our scope of activities to a full range of investment banking and corporate finance services including large scale privatizations, IPO, capital markets transactions, mergers and acquisitions, fund raising, and corporate advisory to foreign and domestic clientele.

As an independent institution, WOOD & Company has a great amount of flexibility. Being independent guarantees that our clients’ goals are aligned with ours and we have the ability to seek the optimal solution for them. The company is owned by the Senior Management which is also involved in day-to-day business operations.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Laurinská 18
811 01 Bratislava 1

Kontakt

ID: 1051078   Dátum zverejnenia: 8.11.2017