Pracovník podpory produktov

Wolters Kluwer SR s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 48, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu mladých ľudí hľadáme novú kolegyňu/nového kolegu, ktorý sa postará o agendu súvisiacu s našimi online produktami a marketingovými aktivitami (viď nižšie). Sme malá pobočka zastrešená nadnárodnou korporáciou pôsobiacou vo viac ako 40 krajinách po celom svete.
Ak si samostatná/ý, komunikatívna/y, dôsledná/ý, máš zmysel pre detail, dobre ovládaš prácu s PC, rada/rád sa učíš a vymýšľaš ako si prácu zjednodušiť, neváhaj a pošli nám svoje CV.

Čo bude náplňou Tvojej práce?

- Zákaznícka podpora pre produkty typu online (správa zákazníckych licencií, obnova predplatného, vystavovanie faktúr a dobropisov)
- Komunikácia s existujúcimi zákazníkmi, potenciálnymi zákazníkmi a externými dodávateľmi
- Príprava ročného marketingového plánu a sledovanie jeho plnenia
- Príprava a kontrola marketingových kampaní a vyhodnocovanie úspešnosti jednotlivých kampaní
- Úprava, aktualizácia a produkcia rôznych obchodných, informačných, prevádzkových a reklamných tlačív
- Pravidelná komunikácia s redakčnými tímami pri plánovaní a vykonávaní marketingovej podpory
- Práca s CRM systémom a ekonomickým softvérom
- Správa firemných Facebook a LinkedIn stránok
- Organizácia seminárov a konferencií

- neformálna firemná kultúra a prostredie, malý kolektív
- práca v stabilnej spoločnosti č. 1 na trhu
- ročné odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti (max. do výšky 4 platov)
- príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie
- sickdays
- flexibilná pracovná doba
- možnosť home-office
- Multisport karta
- priestor na sebarozvoj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Min. SŠ vzdelanie
- Práca s PC – bežný užívateľ
- Spoľahlivosť, samostatnosť
- Zameranie na detail
- Komunikačné schopnosti
- Zmysel pre tímovú spoluprácu

Čo považujeme za výhodu?
- Predošlú skúsenosť s prácou v marketingu
- Znalosť anglického jazyka

Poskytovateľ odborných informácií. Dodávateľ právneho systému ASPI.
Vydavateľstvo právnickej a ekonomickej literatúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wolters Kluwer SR s r. o.
Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava
ID: 4041957  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac