Odborný redaktor / Odborná redaktorka

Wolters Kluwer SR s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 48, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, zmluva na dobu určitú 1 rok
950,- € brutto + ročné odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za tematickú a obsahovú koncepciu odborných printových a elektronických produktov z oblasti práva, daní, účtovníctva alebo samosprávy,
• vyhľadávanie nových tém, titulov a autorov,
• redakčné spracovanie textov z odbornej a jazykovej stránky,
• práca v redakčnom systéme (formátovanie textov v MS Word, MS Excel a PublishOne),
• komunikácia s autormi, lektormi, externými redaktormi a grafikmi,
• aktívna spolupráca s oddelením podpory predaja produktov a marketingu.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom.

• ročné odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti (max. do výšky 4 platov),
• príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie,
• sickdays,
• flexibilná pracovná doba,
• možnosť občasného home-office,
• priestor na sebarozvoj,
• jazykové vzdelávanie (angličtina) hradené zamestnávateľom
• firemné tímbildingy.

Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v právnickom alebo ekonomickom odbore,
• prehľad v oblasti práva, daní alebo verejnej správy,
• výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky,
• počítačové znalosti (MS Office - pokročilý),
• samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť učiť sa novým veciam,
• komunikačné schopnosti,
• pozícia vhodná aj pre absolventa.

Globálny oskytovateľ odborných informácií, softvérových riešení a služieb pre širokú odbornú verejnosť. Dodávateľ právneho systému ASPI a vydavateľstvo právnickej a ekonomickej literatúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3488763  Dátum zverejnenia: 23.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950,- € brutto + ročné odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti