Pracovník prevádzky pre Wolt Market pracovná doba Pondelok- Piatok 7.00-12.00

Wolt Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5,1 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozývame všetkých tímových hráčov – hľadáte flexibilnú rolu, ktorá formuje budúcnosť maloobchodu? Ak áno, dajte nám vedieť!

Podrobnosti pracovnej pozície

Wolt je technologická spoločnosť, vďaka ktorej je neuveriteľne ľahké objaviť tie najlepšie reštaurácie, obchody s potravinami a ďalšie obchody s doručením domov alebo do kancelárie. Naša platforma uľahčuje zákazníkom objednať si čokoľvek, čo potrebujú v jednej aplikácii, obchodníkom uskutočňovať ďalší zdroj predaja a kuriérom flexibilne zarábať. Aby to bolo možné, Wolt vyvíja širokú škálu technológií od miestnej obchodnej platformy až po maloobchodný softvér a finančné riešenia, ako aj prevádzkuje vlastné obchody s potravinami pod značkou Wolt Market. Wolt bol založený v roku 2014 a spojil svoje sily s DoorDash v roku 2022. DoorDash dnes pôsobí v 27 krajinách, z toho v 23 krajinách s produktom a značkou Wolt.

Wolt Market je náš vlastný supermarket, ktorý poskytuje prvotriedne pohodlie a zákaznícky zážitok– môžete si objednať potraviny rýchlosťou svetla až k Vašim dverám!

Naše tímy Grocery Associate sa nachádzajú v srdci našich predajní Wolt Market v Bratislave – budete mať istotu, že všetky objednávky budú zhromaždené a pripravené na vyzdvihnutie našimi kuriérskymi partnermi alebo zákazníkmi.

Budete pracovať na flexibilné zmeny – obchody sú otvorené 7 dní v týždni a vítané sú aplikácie na plný úväzok. Budete súčasťou zábavného tímu, ktorý nanovo definuje, ako nakupujeme, a kým sa vaši kolegovia radi podelia o vtip, zároveň sú na svoju prácu skutočne hrdí – ako spoločnosť robíme bežné veci nezvyčajne dobre!

Čo budete robiť?

- Spracovanie objednávok cez našu aplikáciu “Merchant”.
- Pripravovanie a balenie potravín a ich odovzdávanie zákazníkom a kuriérom.
- Prijímanie tovaru a denný kontakt s dodávateľmi a kuriérmi.
- Kontrola kvality potravín.
- Udržiavanie poriadku a čistoty v predajni.
- Účasť na rozvoji každodenných operácií nášho Marketu.

- Práca v modernej spoločnosti s potenciálom rásť.
- Občerstvenie na pracovisku.
- Priateľské prostredie.
- Krátke smeny a flexibilita pre každého.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Google GSuite - Mierne pokročilý
Ovládanie smartphone - Pokročilý

- Rýchlo sa učíte a máte schopnosť robiť viac vecí naraz?
- Ste “proaktívny” a “na prácu sústredený” sú toto slová, ktoré Vás vystihujú?
- Máte dobrý prístup a baví Vás myšlienka pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcom pracovnom prostredí?
- Ste technicky zdatná/ý?
- Môžete pracovať cez deň, večer aj cez víkend?
- Skúsenosť z práce v potravinách je výhodou.
- Dohovoríte sa v slovenskom a čiastočne aj v anglickom jazyku?
- Máte právo pracovať na Slovensku?

Wolt je technologická spoločnosť, vďaka ktorej je neuveriteľne jednoduché objednávať si online z najlepších reštaurácií, obchodov s potravinami a ďalších lokálnych obchodov až k tebe domov alebo do kancelárie. Od spustenia pred 7 rokmi sa Wolt rozšíril zo Škandinávskej platformy na doručovanie jedál na popredného hráča v oblasti doručovania všetkého v regióne EMEA.

Wolt spolupracuje s desiatkami tisíc reštaurácií a maloobchodných partnerov, ako aj s viac ako stotisíc kuriérmi. Wolt bol založený v roku 2014 a spojil svoje sily s DoorDash v roku 2022. DoorDash dnes pôsobí v 27 krajinách, z toho v 23 krajinách s produktom a značkou Wolt.

Wolt ponúka zákazníkom a partnerom nielen skvelé aplikácie, ale vyvíja aj širokú škálu technológií a riešení. Naše aplikácie (iOS a Android) majú najvyššie hodnotenia v odvetví, hlavne kvôli nášmu prístupu zameranému na zákazníka. Napríklad, náš tím zákazníckej podpory reaguje na dotazy v priebehu niekoľkých minút a v jazyku nášho zákazníka.
ID: 4537673  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,1 EUR/hod.