Venue Gear Coordinator

Wolt Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Mlynské nivy 5, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si organizovaný človek so zmyslom pre detail? Rád pracuješ v dynamickom pracovnom prostredí? Ak toto znie ako niečo pre teba, radi sa s tebou stretneme!

Ako Venue Gear Coordinator budeš zodpovedný za technické vybavenie našich partnerských prevádzok, ktoré im umožňuje správne fungovanie na Wolte.

Náplň tvojej práce:
- Expedícia balíkov s technickým vybavením našim partnerským prevádzkam
- Správa interných inventúrnych systémov a objednávanie výbavy
- Spravovanie inventáru - fyzické presúvanie výbavy z/do nášho skladu a sledovanie stavu zásob
- Príprava nastavení tabletov pre našich partnerov a riešenie prípadných technických problémov
- Komunikácia s partnerskými kuriérskymi spoločnosťami a so všetkými oddeleniami

Qualifications
- Plynulé ovládanie Slovenského a Anglického jazyka je nutnosťou
- Schopnosť používať Google Sheets alebo Microsoft Excel, najmä logické a vyhľadávacie funkcie
- Dôkladný a organizovaný človek so zmyslom pre detail, ktorý vždy dotiahne úlohy do konca
- Schopnosť organizovať vlastné úlohy a harmonogram
- Pozícia je vhodná pre fresh graduates

- Cool kanceláriu v srdci mesta
- Rýchlo rastúcu technologickú firmu s mnohými pracovnými možnosťami
- Divíznu organizačná štruktúra v start-upe s rodinnou atmosférou
- Zľavy na objednávky z Woltu
- Rôzne nealkoholické nápoje, káva a ovocie v kancelárii
- Komplexné interné vzdelávanie
- Pravidelné tímové eventy
- Príspevok na Multisport kartu

Ak ťa zaujala práca v rýchlo rastúcom prostredí s možnosťou riadiť svoju prácu a chceš byť súčasťou ambiciózneho tímu, potom neváhaj a pošli nám svoj životopis priamo na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Wolt je technologická spoločnosť, vďaka ktorej je neuveriteľne jednoduché objednávať si online z najlepších reštaurácií, obchodov s potravinami a ďalších lokálnych obchodov až k tebe domov alebo do kancelárie. Od spustenia pred 7 rokmi sa Wolt rozšíril zo Škandinávskej platformy na doručovanie jedál na popredného hráča v oblasti doručovania všetkého v regióne EMEA.

Wolt spolupracuje s desiatkami tisíc reštaurácií a maloobchodných partnerov, ako aj s viac ako stotisíc kuriérmi. Wolt bol založený v roku 2014 a spojil svoje sily s DoorDash v roku 2022. DoorDash dnes pôsobí v 27 krajinách, z toho v 23 krajinách s produktom a značkou Wolt.

Wolt ponúka zákazníkom a partnerom nielen skvelé aplikácie, ale vyvíja aj širokú škálu technológií a riešení. Naše aplikácie (iOS a Android) majú najvyššie hodnotenia v odvetví, hlavne kvôli nášmu prístupu zameranému na zákazníka. Napríklad, náš tím zákazníckej podpory reaguje na dotazy v priebehu niekoľkých minút a v jazyku nášho zákazníka.
ID: 4536412  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac