Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Wolt: Atraktívna práca kuriéra v Trenčíne!

Wolt Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
8 - 9 EUR/hod.Zárobok sa odvíja od počtu doručených objednávok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď pánom svojho času!

Úplná voľnosť - stlačením tlačidla sa kedykoľvek prihlásiš a môžeš rozvážať, ako Ti vyhovuje!

Žiadna nútená komunikácia so šéfom, žiadne nahlasovanie zmien a žiadne dohadovačky termínov s kolegami.

Hľadáme ľudí, ktorí by nám pomohli rozvážať jedlo z tých najlepších bratislavských reštaurácií a maloobchodných prevádzok. Budujeme firmu, s ktorou nám všetkým bude cťou spolupracovať. Sľubujeme severskú férovosť, úprimnosť a kvalitu v každom súste!

Naša parádna aplikácia Ti ponúkne objednávku, ukáže Ti kde a kedy bude pripravená a samozrejme Ti vypočíta najoptimálnejšiu trasu k objednávke a za zákazníkom!

Vďaka nášmu know-how a systému bonusov si budeš môcť zarobiť bežne cez 7 EUR za hodinu. Počas obedných a večerných špičiek omnoho viac!

Zárobky na účet každých 14 dní. Široká možnosť výbavy - oblečenie a tašky / boxy na jedlo.

Pred začatím Ťa samozrejme oboznámime so všetkým dôležitým.

Čo k tomu potrebuješ?
- Vlastné auto, motorku, skúter, bicykel (alebo to pokojne môžeš striedať)
- Smartphone (iOS alebo Android)
- Živnosť je výhoda - poskytujeme zľavový kód na založenie živnosti na www.firmaren.sk
- Zdravotný (potravinársky) preukaz - možno jednoducho a rýchlo zariadiť
- Dohovoriť sa slovensky, česky, alebo anglicky
- Dobrá znalosť Trenčína je výhodou, ale nie je to nič, čo by sa nedalo naučiť

Sme Wolt, revolučná aplikácia na objednávanie jedla, potravín a iného sortimentu, ktorá získala ocenenie od spoločnosti Apple za dizajn. Prinášame radosť zákazníkom, kuriérom, reštauráciám aj maloobchodným prevádzkam. Začali sme v Škandinávii, rozrástli sa do Pobaltia, k Jadranu, do Izraela, Japonska a teraz dobývame Slovensko. Poďme to tu spoločne prevetrať ako severský víchor!

Úplná flexibilita, môžete pokojne jazdiť 12h denne a dobre si zarobiť, alebo si len privyrobiť popri škole, po práci alebo cez víkend.

Rada benefitov ako napríklad:
- Zárobky každých 14 dní
- Zľava na založenie živnosti
- Zľava na tankovanie
- Zľava na prenájom / opravu auta
- Zľava na kúpu / opravu bicykla alebo kúpu doplnkov
- Doplnkové poistenie pri aktívnom doručovaní
- Výbava v podobe termotašiek a oblečenia
a mnoho ďalších!

Informácie o výberovom konaní

Registrujte sa na https://explore.wolt.com/sk/svk/couriers

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potravinársky (zdravotný) preukaz

Wolt je technologická spoločnosť, vďaka ktorej je neuveriteľne jednoduché objednávať si online z najlepších reštaurácií, obchodov s potravinami a ďalších lokálnych obchodov až k tebe domov alebo do kancelárie. Od spustenia pred 7 rokmi sa Wolt rozšíril zo Škandinávskej platformy na doručovanie jedál na popredného hráča v oblasti doručovania všetkého v regióne EMEA.

Wolt spolupracuje s desiatkami tisíc reštaurácií a maloobchodných partnerov, ako aj s viac ako stotisíc kuriérmi. Wolt bol založený v roku 2014 a spojil svoje sily s DoorDash v roku 2022. DoorDash dnes pôsobí v 27 krajinách, z toho v 23 krajinách s produktom a značkou Wolt.

Wolt ponúka zákazníkom a partnerom nielen skvelé aplikácie, ale vyvíja aj širokú škálu technológií a riešení. Naše aplikácie (iOS a Android) majú najvyššie hodnotenia v odvetví, hlavne kvôli nášmu prístupu zameranému na zákazníka. Napríklad, náš tím zákazníckej podpory reaguje na dotazy v priebehu niekoľkých minút a v jazyku nášho zákazníka.
ID: 4495331  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.