1 500 - 2 000 EUR

Kuriér/ka: rozvážejte tie najlepšie Bratislavské dobroty!

Wolt Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
September 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, ktorí by nám pomohli rozvážať jedlo z tých najlepších Bratislavských reštaurácií. Budujeme firmu, pre ktorú nám všetkým bude cťou pracovať. Sľubujeme férovosť, úprimnosť a severskú kvalitu v každej klobáse!

Buďte pánom svojho času. Úplná flexibilita - zvoľte si sami smeny vopred, alebo sa stlačením tlačidla kedykoľvek prihláste a rozvážajte, ako sa vám chce. Máme skvelú aplikáciu, ktorá vám v reálnom čase vypočíta dokonalú distribúciu zásielok aj v najväčšej špičke.

Vďaka nášmu know-how a systému bonusov si budete môcť zarobiť bežne cez 10 EUR za hodinu, pričom máte garantované, že si nikdy nezarobíte menej ako 7-8 EUR.

Výplata bude chodiť každých 14 dní. Samozrejmosťou je výbava (boxy na jedlo), oblečenie a školenie.

Čo k tomu potrebujete?
- Vlastné auto, motorku, skúter, bicykel (alebo to pokojne môžete striedať)
- Smartphone (iOS alebo Android)
- Zdravotný (potravinársky) preukaz - možno jednoducho a rýchlo zariadiť
- Dohovoríte sa slovensky, česky, alebo anglicky
- Dobrá znalosť Bratislavy je výhodou, ale nie je to nič, čo by sa nedalo naučiť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka je hodinová garancia 7-8 EUR. Zároveň kuriér zarába 3-4 EUR za každú doručenú objednávku. Piatok až nedeľa môže kuriér dosiahnuť na víkendový bonus až 120 EUR. Štartové bonus 50 EUR po prvých 50 doručených objednávkach.

Úplná flexibilita, môžete pokojne jazdiť 12h denne a zarobiť veľa dobré peniaze, alebo si len privyrobiť popri škole alebo cez víkend.

Akonáhle odpoviete na inzerát, príde vám do pár minút email, cez ktorý si vyberiete termín informatívne stretnutia v našich kanceláriách. Už teraz sa tešíme!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potravinársky (zdravotný) preukaz

Sme Wolt, revolučná aplikácia na objednávanie jedla, ktorá získala ocenenie od Applu za dizajn. Prinášame radosť zákazníkom, kuriérom aj reštauráciám. Začali sme v Škandinávii, rozrástli sa do Pobaltia, k Jadranu, do Izraela a teraz dobývame Slovensko. Poďme to tu spoločne prevetrať ako severský víchor!

Štětinova 7 (vchod přes garáž vedle)
81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3728834   Dátum zverejnenia: 1.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka je hodinová garancia 7-8 EUR. Zároveň kuriér zarába 3-4 EUR za každú doručenú objednávku. Piatok až nedeľa môže kuriér dosiahnuť na víkendový bonus až 120 EUR. Štartové bonus 50 EUR po prvých 50 doručených objednávkach.