SERVISNÝ TECHNIK PRE SERVIS STROJOV ŤAŽOBNEJ TECHNIKY - SLOVENSKO m/ž

WOLIP s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme SERVISNÉHO TECHNIKA na Slovensko pre významnú medzinárodnú spoločnosť!

Máte skúsenosti s opravou poľnohospodárskych alebo stavebných strojov?

Ovládate zváranie a máte technický zmysel? Radi by ste sa vyvíjali v dynamickej a technicky náročnej práci?

Vaša úloha:

✔️ Diagnostikovanie mechanických porúch na ťažobných strojoch. Výhoda: znalosť elektrotechniky a hydrauliky - opravy, montáže, demontáže zariadení (drviče, triediče, čerpadlá).

✔️ Riešenie porúch priamo na mieste.

✔️ Zabezpečovanie záručného a pozáručného servisu.

✔️ Poradenstvo pre zákazníkov o údržbe strojov.

✔️ Administratíva: záznamy o vykonaných úkonoch a cestovné výkazy.

✔️ Spolupráca v tíme a s klientmi.

Ideálny kandidát:

✔️ Stredné alebo vyššie odborné vzdelanie v technickom odbore.

✔️ Základné zváračské skúsenosti - ak nemáte certifikát, zabezpečíme vám skúšky.

✔️ Platné elektrikárske oprávnenie a praxe v obore nutná.

✔️ Znalosť technickej dokumentácie.

✔️ Manuálna zručnosť.

✔️ Základná technická angličtina.

✔️ Vodičský preukaz sk. B.

✔️ Profesionálne vystupovanie.

✔️ Ochota cestovať - každý deň nová výzva. Práca nie je len o 8,5 hodinách. Niekedy bude potrebné prespať mimo domova (všetko hradí zamestnávateľ).

Ponúka nášho klienta:

✔️ Mzda 1430 - 1840 EUR.

✔️ Práca formou Home Office.

✔️ Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a istotou.

✔️ Mobilný telefón + notebook + služobné auto.

Benefity: 5 týždňov dovolenky + zdravotné voľno, príspevok na stravovanie, vzdelávanie, flexibilná pracovná doba, firemné akcie, profesionálne školenia, cestovné náhrady.

Máte záujem? Pošlite nám váš životopis alebo nás kontaktujte pre viac informácií. Túto spoločnosť môžem odporučiť.

Krásny deň prajem,

Lucie Justová

Recruiter

Mobil: +420 608 760 178

Požiadavky na zamestnanca

ID: 4743434  Dátum zverejnenia: 17.1.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac