Kontrolór kvality

wolfcraft SK, s.r.o.

Miesto práce
Malé Dvorníky
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiacMzda od 1000 Eur brutto / mesiac. Finálne mzdové podmienky budú závisieť od seniority a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly materiálov, komponentov a výrobkov
* Obsluhovanie meracích prístrojov
* Zaznamenávanie výsledkov meraní
* Navrhovanie opatrení a ich zavádzanie do praxe po zistení chýb a nedostatkov
* Vypracovávanie správ o výsledkoch auditov
* Vedenie a aktualizovanie predpísanej dokumentácie
* Práca v 2-zmennom režime

* Stabilné pracovné prostredie v nemeckej, rodinne založenej spoločnosti s viac ako 70-ročnou tradíciou
* Práca vo firme, ktorej sa darí a o svoje úspechy sa podelí aj so zamestnancami (ročný bonus)
* Príplatok za poobednú zmenu
* Dochádzkový bonus
* Odmena za odporúčanie nového kolegu
* Lojalitný benefit po odpracovaní 3 a viac rokov
* Firemný autobus
* Zabezpečené stravovanie za symbolickú cenu
* Moderné pracovné prostredie, dobrý kolektív
* Firemné podujatia
* Vzdelávacie programy, podpora osobného rozvoja

Ak Vás naša ponuka oslovila, tešíme sa na Váš životopis, ktorý Vás poprosíme zaslať reagovaním na túto ponuku. Budeme kontaktovať len uchádzačov vybraných na osobný pohovor. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický odbor

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

* Samostatnosť a spoľahlivosť
* Ochota pracovať na zmeny
* Technické myslenie
* Tímový duch
* Znalosť maďarského jazyka je podmienkou + angličtina ALEBO nemčina
* Pokročilá počítačová gramotnosť (Word, Excel, PowerPoint)
* Skúsenosti s prácou v systéme SAP sú výhodou

Dokázali sme to: wolfcraft je najznámejšou značkou na trhu s tovarom pre domácich kutilov v oblasti ručného náradia!
Naše výrobky sú nositeľmi viacerých ocenení, napr. aj prestížnej ceny Red dot design award. "Zamestnanec ako spolupodnikateľ" je našou základnou filozofiou, zamestnanci majú možnosť aktívne prispievať k úspechu spoločnosti a podieľať sa na ňom. Sme hrdí na náš tím odborníkov a radi Vás v ňom privítame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4534805  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac