Nastavovač vstrekolisov

wolfcraft SK, s.r.o.

Miesto práce
Malé Dvorníky
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacPlus 100€ dochádzkový bonus+ročná odmena Finálne dojednaná výška platu závisí od skúseností úspešného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Nastavovanie vstrekolisov
* Nastavovanie vstrekovacích parametrov
* Rešpektovanie požiadaviek kvality

* Stabilné pracovné prostredie v nemeckej, rodinne založenej spoločnosti so 70-ročnou tradíciou
* Práca vo firme, ktorej sa darí a o svoje úspechy sa podelí aj so zamestnancami (ročný bonus)
* Moderné pracovné prostredie, dobrý kolektív
* Firemný autobus
* Zabezpečené stravovanie za symbolickú cenu
* Firemné podujatia
* Podpora osobnostného rastu

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu reagovaním na túto ponuku. Budeme kontaktovať len uchádzačov vybraných na osobný pohovor. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

*Znalosť vstrekolisov Battenfeld vítaná
*Základné znalosti vstrekovania plastov
*Znalosť vstrekolisov
*Ochota sa učiť
* Profesionálny prístup
* Praktické myslenie
* Manuálna zručnosť
* Zodpovedný prístup k práci

Dokázali sme to: wolfcraft je najznámejšou značkou na trhu s tovarom pre domácich kutilov v oblasti ručného náradia!
Naše výrobky sú nositeľmi viacerých ocenení, napr. aj prestížnej ceny Red dot design award. "Zamestnanec ako spolupodnikateľ" je našou základnou filozofiou, zamestnanci majú možnosť aktívne prispievať k úspechu spoločnosti a podieľať sa na ňom. Sme hrdí na náš tím odborníkov a radi Vás v ňom privítame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3687128  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac