Technik BOZP / EHS s maďarským jazykom

wolfcraft SK, s.r.o.

Miesto práce
Malé Dvorníky
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1700 €, v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* ABT Technik BOZP, environmentálny manažment
* Zisťuje, posudzuje a hodnotí úrazové, havarijné riziká a iné ohrozenia zdravia zamestnancov, ako aj zdroje a príčiny vzniku nežiadúcich udalostí v zmysle platnej legislatívy BOZP a ochrany životného prostredia
* Kontroluje stav pracovísk, objektov, komunikácií, strojov, technologických a pracovných postupov, prostredia, pracovných podmienok a pod.
* Komunikuje s vedúcimi pracovníkmi o zistených nedostatkoch, podáva návrhy na ich odstránenie
* Vypracúva a riadi dokumentáciu BOZP, PO, Environment
* Zisťuje a analyzuje príčiny pracovných úrazov, vedie ich evidenciu
* Organizuje merania škodlivých činiteľov pracovného prostredia (rizikológia) a dohliada na dodržiavanie zákonom stanovených podmienok
* Vykonáva školenia v oblasti BOZP (vstupné a opakované školenia)
* Vykonáva preventívne protipožiarne hliadky
* Koordinuje výdaj a evidenciu OOPP
* Vedie evidenciu a prideľovanie skriniek v šatniach, dohliada na ich kapacitné plánovanie
* Zodpovednosť za evidenciu, skladovanie a zlikvidovanie nebezpečného odpadu
* Zodpovednosť za organizáciu a platnosť zákonných školení v súlade s legislatívnymi požiadavkami
* Dohliada na dodržiavanie zásad Vnútorného pracovného poriadku, preventívne a občasné kontroly na alkohol, drogy, dodržiavanie fajčiarskych zón a pod.
* Zodpovednosť za plán revízií vyhradených technických zariadení (požiarne uzávery, tlakové nádoby, elektrické zariadenia, automatické brány a pod.)
* Zodpovednosť za monitorovanie a reportovanie KPI, týkajúcich sa oblastí HSE
* Vyhodnocuje ergonómiu pracovísk a podáva zlepšovacie návrhy
* Zabezpečuje trvalé zlepšovanie čistoty a poriadku na pracoviskách v zmysle pravidiel 5S

* Stabilné pracovné prostredie v nemeckej, rodinne založenej spoločnosti so 70-ročnou tradíciou
* Práca vo firme, ktorej sa darí a o svoje úspechy sa podelí aj so zamestnancami (ročný bonus)
* Moderné pracovné prostredie, dobrý kolektív
* Firemný autobus
* Zabezpečené stravovanie za symbolickú cenu
* Firemné podujatia
* Podpora osobnostného rastu

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu reagovaním na túto ponuku. Budeme kontaktovať len uchádzačov vybraných na osobný pohovor. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický odbor

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

* Skúsenosti s obdobnou pozíciou vo výrobnom prostredí sú podmienkou
* Znalosť maďarského jazyka + angličtina ALEBO nemčina
* Pokročilá počítačová gramotnosť (Word, Excel, PowerPoint)
* Samostná práca, schopnosť vyhodnotiť aktuálny stav a implementovať vhodné riešenia

Dokázali sme to: wolfcraft je najznámejšou značkou na trhu s tovarom pre domácich kutilov v oblasti ručného náradia!
Naše výrobky sú nositeľmi viacerých ocenení, napr. aj prestížnej ceny Red dot design award. "Zamestnanec ako spolupodnikateľ" je našou základnou filozofiou, zamestnanci majú možnosť aktívne prispievať k úspechu spoločnosti a podieľať sa na ňom. Sme hrdí na náš tím odborníkov a radi Vás v ňom privítame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3598080  Dátum zverejnenia: 11.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1700 €, v závislosti od skúseností