Opravár nástrojov

wolfcraft SK, s.r.o.

Miesto práce
Dunajskostredská, Malé Dvorníky
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 5,5€ / hod, finálne dojednaná výška platu závisí od skúseností úspešného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Opravy, údržba, drobné úpravy vstrekovacích foriem a strižných nástrojov
* Sústruženie, frézovanie, brúsenie nástrojov
* Bežná údržba strojov a zariadení podľa pokynov nadriadeného
* Ukončené vzdelanie v odbore Nástrojár výhodou
* Práca na 1 alebo 2-zmenný režim

* Stabilné pracovné prostredie v nemeckej, rodinne založenej spoločnosti so 70-ročnou tradíciou
* Práca vo firme, ktorej sa darí a o svoje úspechy sa podelí aj so zamestnancami (ročný bonus)
* Moderné pracovné prostredie, dobrý kolektív
* Firemný autobus
* Zabezpečené stravovanie za symbolickú cenu
* Firemné podujatia
* Podpora osobnostného rastu

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu reagovaním na túto ponuku. Budeme kontaktovať len uchádzačov vybraných na osobný pohovor. Za porozumenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.4.2019 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Nástrojár

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

* Samostatná práca
* Technická gramotnosť
* Praktické myslenie
* Manuálna zručnosť
* Zodpovedný prístup k práci

Dokázali sme to: wolfcraft je najznámejšou značkou na trhu s tovarom pre domácich kutilov v oblasti ručného náradia!
Naše výrobky sú nositeľmi viacerých ocenení, napr. aj prestížnej ceny Red dot design award.
„Zamestnanec ako spolupodnikateľ“ je našou základnou filozofiou, zamestnanci majú možnosť aktívne prispievať k úspechu spoločnosti a podielať sa na ňom. Sme hrdí na náš tím odborníkov a radi Vás v ňom privítame.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Dunajskostredská 600
92901 Malé Dvorníky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Baráthová
Tel.: +421917460151
E-mail: poslať životopis
ID: 3563417   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 5,5€ / hod, finálne dojednaná výška platu závisí od skúseností úspešného uchádzača