4 EUR/hod.

Večerná recepčná / Asistentka

WOLF THEISS Rechtsanwälte

Miesto práce
Aupark Tower, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Reprezentovanie spoločnosti a prvý kontakt s klientmi (uvítanie, oslovenie, občerstvenie)
- Organizácia a koordinácia činností recepcie
- Administratívna podpora právneho tímu (formátovanie, skenovanie a úprava dokumentov, prepisy dokumentov a pod.)
- Evidencia internej a externej korešpondencie
- Obsluha telefónnej ústredne

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

4 EUR/hodina

- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Výhodné podmienky a zázemie zahraničnej spoločnosti
- Firemné teambuildingy

V prípade Vášho záujmu zašlite svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom (príp. fotografiou) v SJ a AJ e-mailom alebo poštou. Pohovory budú prebiehať čiastočne aj v anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

- Práca pre študentky denného štúdia VŠ
- Aktívna znalosť AJ podmienkou
- Znalosť práce na PC
- Flexibilita
- Pracovná doba vo večerných hodinách + podľa potreby aj počas dňa
- Brigáda dlhodobého charakteru (aj počas školy)

Medzinárodná advokátska kancelária WOLF THEISS patrí medzi najväčšie a najprestížnejšie advokátske kancelárie pôsobiace v oblastiach strednej, východnej a južnej Európy s viac než 340 právnikmi, ktorí poskytujú právne služby vo všetkých relevantných odvetviach v 13 krajinách CEE/SEE regiónu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

WOLF THEISS Rechtsanwälte GmbH & Co KG, organizačná zložka
Aupark Tower, Einsteinova 24
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 1032345   Dátum zverejnenia: 8.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 EUR/hodina