Kuchár / sushimajster

WOK PLUS s. r. o.

Miesto práce
Pečnianska, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 480 do 1200 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál v teplej kuchyni - wokov, alebo studenej kuchyni - sushi
- balenie a výdaj hotových objednávok
- skúsenosti so sushi vítané, ale nie nutné
- dodržiavanie technologických postupov a pokynov
- zmysel pre čistotu a poriadok
- dodržiavanie hygienických noriem, predpisov HACCP a BOZP
- pracovná doba od 8:00 do 22:00 systémom dlhý a krátky týždeň

- práca v mladom a priateľskom kolektíve
- možnosť kariérneho rastu
- získanie nových znalostí v oblasti gastronómie
- zamestnanecká strava

Informácie o výberovom konaní

práca je vhodná aj pre začínajúcich kuchárov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Gastronomická prevádzka zaoberajúca sa prípravou a rozvozom sushi a wokov, ponúkame možnosť zaučenia kuchárov v mladom kolektíve za výhodné mzdové podmienky.

Adresa spoločnosti

SUSHI MUSHI
Pečnianska 6
851 01 Bratislava
ID: 3280819   Dátum zverejnenia: 12.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 480 do 1200 netto