WOJAS Jasna Shopping City: Asistent/ka predaja

WOJAS Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
696 - 900 EUR/mesiacosobne ohodnotenie 50€, 2% odmena z predaja, ďalšie odmeny za plnenie planov predaja a KPI'S ukazovateľov 80 - 200 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

WOJAS Slovakia je jedným najväčších poľských výrobcov obuvi, ktorý disponuje sieťou 160 predajní a ročne vyrába niekoľko tisíc párov obuvi. Spoločnosť sa zameriava výhradne na ponuku koženej obuvi pre dámy, pánov aj mládež. Ponuku doplňuje kožená galantéria - kabelky, aktovky, peňaženky a opasky.

Hľadáme poctivých, kreatívnych a usmievavých kolegov/kolegyne, pre doplnenie nášho tímu.
Náplň práce:
Predaj koženej obuvi a koženej galantérie
Priamy kontakt so zákazníkom
Príjem tovaru, VM predajne, poriadok, inventúra

Prostredie priateľskej a rodinnej firmy s 30 ročnou tradíciou
Prvé pracovné skúsenosti, prax v obchode
Pracovné oblečenie - tričko
Dobré platové podmienky s možnosťou variabilnej zložky
Dobrý pracovný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu u nás.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame:
Skúsenosti s predajom
Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť,
Vynikajúce komunikačné zručnosti,
Príjemné vystupovanie
Orientácia na zákazníka

Predajňa značkovej koženej obuvi a galantérie WOJAS.
www.wojas.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3931539  Dátum zverejnenia: 24.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac