Obsluha a zoraďovanie lisovacích strojov

Wöhrle, k.s.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
ASAP
5,50 € / hod. , v závislosti od skúseností kandidáta + mesačná prémia, + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zoraďovanie excentrického postupového lisu
- zoraďovanie excentrického transférového lisu
- obsluha lisov
- zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov, kvality a
kvantity vyprodukovaných výrobkov

- práca v medzinárodnom prostredí
- istota pracovného miesta v rozrastajúcom sa podniku
- možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
- práca v dynamickom tíme
- dobré pracovné podmienky
- trojzmenná prevádzka

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

- manuálna zručnosť
- znalosť meradiel
- vedieť čítať technické výkresy

Stabilná strojárenská spoločnosť so zahraničnou účasťou, zaoberajúca sa výrobou dielcov pre elektrotechnický, automobilový a strojárenský priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3560844  Dátum zverejnenia: 12.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,50 € / hod. , v závislosti od skúseností kandidáta + mesačná prémia, + 13. plat