Kontrolór kvality

Wöhrle, k.s.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka mzdy od 1000,- € brutto + mesačná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly na základe schválených plánov merania
- vystavovanie kontrolnej správy o vzorke
- starostlivosť o kontrolu kontrolných, meracích a skúšobných zariadení /KMSZ/
- vykonávanie kalibrácie /KMSZ/
- spolupráca pri vypracovávaní kontrolných plánov a technickej dokumentácie
- vyhodnocovanie spôsobilosti zariadenia a procesu
- vedenie dokumentácie meracích a skúšobných výsledkov
- vykonávanie laboratórnych skúšok a testov na dieloch
- vytváranie meracích programov na 3D meracích zariadeniach resp. strojoch
- meranie dielov na 3D meracích strojoch
- práca v trojzmennej prevádzke

- príležitosť pracovať v medzinárodnom prostredí
- 13. plat + mesačné odmeny
- istota pracovného miesta v rozrastajúcom sa podniku
- práca v dynamickom tíme
- dobré pracovné podmienky
- príspevok zo sociálneho fondu na stravné lístky
- každoročné spoločenské a športové firemné podujatia

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť čítania technických výkresov
- skúsenosti z oblasti kvality
- znalosti o SPC
- znalosť noriem ISO 9001, IATF 16949.

Stabilná strojárenská spoločnosť so zahraničnou účasťou, zaoberajúca sa výrobou dielcov pre elektrotechnický, automobilový a strojárenský priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3450495  Dátum zverejnenia: 3.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka mzdy od 1000,- € brutto + mesačná odmena