Údržbár

Wöhrle, k.s.

Miesto práce
Továrenská 1A, Šurany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
945 EUR/mesiac+ mesačná prémia, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie údržby priemyselných strojov a zariadení
- vykonávanie opráv na prevádzke - údržbárske, mechanické a elektrikárske
-vykonávanie opráv a údržby mechanických, pneumatických a hydraulických častí výrobných strojov a zariadení
-vykonávanie opráv a údržby budov a zariadení patriacich resp. v správe firmy Woehrle v Šuranoch
-zabezpečenie prípadných externých opráv elektrických, mechanických, pneumatických a hydraulických častí výrobných strojov a zariadení
-pomoc pri výkone preventívnych prehliadok a opráv elektrických častí strojov a zariadení.

- práca v medzinárodnom prostredí
- istota pracovného miesta v rozrastajúcom sa podniku
- možnosť ďalšieho profesionálneho rastu
- práca v dynamickom tíme
- dobré pracovné podmienky
- trojzmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, mechanik, elektromechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- výučný list/maturita
- 3 roky prax v oblasti údržby a opráv priemyselných strojov a lisov
- porozumenie mechanickým schémam
- znalosť hydrauliky a pneumatiky
- manuálna zručnosť
- viazačský kurz a žeriavnický kurz výhodou
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti par. 22 samostatný elektrotechnik

Stabilná strojárenská spoločnosť so zahraničnou účasťou, zaoberajúca sa výrobou dielcov pre elektrotechnický, automobilový a strojárenský priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1819126  Dátum zverejnenia: 29.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 945 EUR/mesiac