Pracovník expedície

Wöhrle, k.s.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacmesačná prémia, dochádzkový bonus a 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava obalov pre výrobu
- vykonávať manuálnu prácu v skladových priestoroch
- vykládka
- nakládka
- práca s váhou
- balenie a etiketovanie
- ukladanie materiálu

Nemecká strojárenská spoločnosť so stabilným zázemím ponúka atraktívne zamestnanecké výhody (13. plat), priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Po starostlivom posúdení všetkých obdržaných žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Vo svojom e-maily prosím uveďte. "Týmto udeľujem súhlas so spracovávaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosti Wöhrle k.s., IČO:36 564 206, Továrenská 1A, 942 01 Šurany, podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz VZV
- manuálna zručnosť
- Skúsenosti s prácou v sklade výhodou
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení
zadaných úloh,
- Tímová spolupráca,

Stabilná strojárenská spoločnosť so zahraničnou účasťou, zaoberajúca sa výrobou dielcov pre elektrotechnický, automobilový a strojárenský priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1763327  Dátum zverejnenia: 10.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac