Back Office Manager

WOF Group, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie bude upresnené v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového člena na pozíciu Back Office / Business Development Manager. Si orientovaný/á na úspech? Chceš sa podieľať na budovaní projektu na celoeurópskej úrovni? Pridaj sa k nám!

- Administratívne práce
- Príprava obchodných ponúk
- Príprava prezentácií
- Organizácia firemných eventov
- Follow up obchodných prípadov
- Plnenie operatívnych úloh stanovených nadriadenými
- Reportovanie výsledkov a KPIs priamo CEO
- Proaktívna spolupráca s tímom na dosahovaní firmemných cieľov
- Budovanie, rozvíjanie a udržiavanie vzťahov s obchodnými partnermi

- možnosť sebarealizácie
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť pracovať home-office
- denné využitie anglického jazyka
- kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám zašlite Váš aktuálny životopis spolu s fotografiou mailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (písomne aj ústne);
- Príjemné, reprezentatívne vystupovanie;
- Dobré organizačné zručnosti;
- Vynikajúce ústne aj písomné komunikačné zručnosti;
- Zodpovednosť a schopnosť zvládať viac úloh;
- Flexibilita;
- Konštruktívne riešenie problémov;
- Energickosť;
- Tímový hráč;
- Samostatnosť;
- Dôslednosť a precíznosť;
- Schopnosť učiť sa nové veci;

Sme startup pôsobiaci v oblasti supply chain event manažmentu prevažne v regióne CEE. Mladý dynamický tím s cieľom stať sa najväčším providerom eventov v Europe.

Organizácia networkov a vytváranie platforiem pre obchodné spoločnosti, ktoré sú zahrnuté v supply chain.
ID: 4371293  Dátum zverejnenia: 18.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac