Žurnalista & Manažér pre portál o CrossFite

Frantisek, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
1 - 500 : Nieje to klasické full-time zamestnanie, no na odmene sa dohodneme. Sme startup, takže je na nás aby sme vygenerovali revenues. Portál momentálne nieje ziskový, ale akonáhle bude, radi sa s tebou podelíme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšencov CrossFitu, ktorí by chceli spolu-podieľať na internetovom portáli Wod.sk.

Tvojou úlohou bude aktívne publikovať články a následne sa im snažiť zabezpečiť čítanosť (samozrejme nenásilnou formou).

Pozícia by sa dala nazvať aj Content manažér, pretože máme spolupráce s externými redaktormi, ktorých treba ľudsky manažovať. Prípadne zabezpečiť prekladať z angličtiny (máme dohodnuté povolenia zo svetových stránok).

Máme už spolupráce s gymami v Bratislave, a chystáme spolupráce s eshopmi a lokálnymi aj svetovými značkami v tomto industry (Reebok atď.)

Našim cieľom je najskôr rozbehnúť slovenskú verziu, texty ale aj videá, a neskôr anglickú verziu.Chceme sa stať uznávaným médiom, ktoré bude poznať komunita na celom Slovensku a neskôr aj vo svete.

Hlavné aby si mal rád CrossFitu, ktorí by chceli spolupodieľať na internetovodymyslíme.

- Flexibilná pracovná doba
- Produkty od partnerov
- Dostaneš sa na zaujímavé akcie a súťaže, lokálne aj európske.
- Možnosť veľa sa naučiť pri "rozbiehaní startupu"
- Možnosť vybudovať si meno a stať sa Influencer
- Naučíš sa veľa o PR, spoluprácach na contente, social media marketingu.

Máme radi pojmy ako: Uvoľnená atmosféra, Open-culture, Slobodná firma

Prosím napíšte nám, prečo vás oslovila táto ponuka a prečo si myslíte, že sa hodíte pre túto ponuku.

Nástup je možný okamžite.

Ak ťa zaujíma CrossFit, ale chcel by si s nami pracovať na inej pozícií, pokojne nám napíš tvoju predstavu, budeme radi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rád spolupracujeme s ľuďmi, ktorím sú blízke témy silného morálneho charakteru a integrity. Vyznávame férovosť a etickosť v športe, ale aj pri podnikaní.

Slovenský výrobca športového oblečenie v štýle athleisure. Kladieme dôraz na udržateľnosť, kvalitnú & poctivú lokálnu výrobu a prírodné & recyklované látky. Sme začínajúca firma, máme v pláne vyrábať unikátne funkčné oblečenie s predajom do celého sveta. Vytvárame zaujímavé prostredie na vývoj športovej módy na Slovensku, kde by uplatnili svoj talent lokálny dizajnéri.
ID: 3479736  Dátum zverejnenia: 27.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 - 500 : Nieje to klasické full-time zamestnanie, no na odmene sa dohodneme. Sme startup, takže je na nás aby sme vygenerovali revenues. Portál momentálne nieje ziskový, ale akonáhle bude, radi sa s tebou podelíme.