Inšpektor kvality/NDT

WIZACO NDT, s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 000 EUR (v závislosti od odbornej kvalifikácie a praxe môže byť dohodnutý plat vyšší)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie rôznych typov nedeštruktívneho testovania (NDT) skúšok podľa špecifikácií
- Príprava reportov
- Kontrola kvality
- Výkon skúšok a kalibrácia NDT zariadení
- Práca z najmodernejšími zariadeniami v oblasti NDT
- Lokálne a medzinárodnej projekty
- Každodenná komunikácia v cudzom jazyku
- Nutnosť cestovať na medzinárodne projekty
- Interne a externe vzdelávanie
- Miesto prace je Zapadne Slovensko

- Možnosť profesijného a osobnostného rastu
- Získanie medzinárodných skúsenosti
- Flexibilná pracovná doba
- Zaujímavé ohodnotenie na medzinárodných projektoch

Ak Vás ponuka zaujala a chceli by ste byť zaradení do výberového konania, očakávame Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku na nižšie uvedenej adrese.
Uskutoční sa predbežný a záverečný pohovor. Odpovedať budeme len kandidátom pozvaným na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického zameriania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Čítanie technickej dokumentácie
- Skúsenosti s NDT, vítané
- Тechnické znalosti a zručnosti
- Flexibilita

WIZACO NDT, s.r.o. is regional leader with undisputed reputation for NDT inspection solutions with many professionals assigned on domestic and international projects for multinational clients. With more than 20 years on the market we have served many domestic and international clients with our conventional and advanced NDT inspections on highest quality level.

With an independent and objective attitude, we strive for customer satisfaction by providing services that not only meet but exceed expectations and international standards.
As quality is top priority in our company we always tend to have highly educated and dedicated employees.

Do you fancy exiting working place ?
Would you like to travel ?
Are you always ready for new challenges ?
Do you want constant development of your career ?
Want to learn and expand your knowledge ?

If you answered all of the above with YES, don't hesitate to send us your CV on English and Slovak .
Don't miss the chance to start your career in Non-destructive inspection and quality management.
ID: 3635139  Dátum zverejnenia: 10.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR (v závislosti od odbornej kvalifikácie a praxe môže byť dohodnutý plat vyšší)