Logo Wittur s. r. o.

Trainee / SŠ

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
asap
1 050 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 950,- EUR + 100,- EUR. Výška základnej zložky mzdy závisí od pracovných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu "Trainee" hľadáme absolventa/-ku strednej školy, ktorý/á má záujem začať pracovať, získavať vedomosti, skúsenosti a zručnosti.
Program "Trainee" predstavuje odrazový mostík pre úspešné začatie profesionálnej kariéry kandidátov, ktorí neplánujú pokračovať v štúdiu na VŠ a chcú na sebe pracovať, posúvať sa profesne ďalej.
V našej spoločnosti nájdete možnosť širokého uplatnenia sa v rôznych oblastiach: výroba, logistika, kvalita, priemyselné inžinierstvo, IT, finančné a personálne oddelenie.
Od začiatku programu sprevádzajú a pomáhajú kandidátom pridelení Tútori (starší kolegovia) a v spolupráci s nimi pracujú Trainee na rôznych projektoch a úlohách.

Počas programu zistíš, čo ťa zaujíma a kde sú tvoje silné a slabé stránky a po absolvovaní máš možnosť získať pozíciu, ktorá bude základňou pre tvoj ďalší kariérny rast.

Hľadáme človeka, ktorý rád:
- analyzuje dáta
- rozmýšľa strategicky, logicky a s nadhľadom
- je komunikatívny, spoľahlivý, ochotný učiť sa a získava skúsenosti
- dorozumie sa v anglickom jazyku slovom a písmom
- vie pracovať s excelom, powerpointom, príp. iným softvérom
- prax vo výrobnom podniku je veľkou výhodou (automotive, logistika, kvalita, inžiniering, proces, výroba)
- skúsenosť s technickou dokumentáciou výhodou

- 2 dni dovolenky naviac
- vzdelávanie a rozvoj zamestnancov
- práca na projektoch a úlohách so skúsenými kolegami
- mladý a priateľský tím v stabilnej spoločnosti
- možnosť zdokonaliť sa v anglickom jazyku formou účasti na jazykových kurzoch, ktoré sa konajú v priestoroch našej firmy a sú hradené firmou
- príjemné pracovné prostredie

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívny, spoľahlivý, ochotný učiť sa a získavať skúsenosti
- proaktívny, angažovaný, s pozitívnym prístupom k práci
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4830611  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac