Logo Wittur s. r. o.

Operátor v strojárskej spoločnosti na výrobu výťahových komponentov

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
asap
1 200 - 1 340 EUR/mesiacZákladná mzda je 1050 €/brutto + 150 € priemerné mesačné prémie (v závislosti od dosiahnutia cieľov a od dochádzky zamestnanca) Vernostný príplatok 50 €/brutto po odpracovaní 1 roku, 65 €/brutto po odpracovaní 3 rokov, 80 €/brutto po odpracovaní 6 rokov a 100 €/brutto po odpracovaní 10 rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba a montáž produktov (výťahových komponentov) v požadovanej kvalite
- obsluha strojov na pracovisku
- obsluha výrobnej linky
- priebežná kontrola kvality výrobkov
- balenie a ukladanie výrobkov
- čistenie strojov a zariadení
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- práca v trojzmennej prevádzke

- zázemie v stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
- 2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- letné a vianočné odmeny
- prehodnocovanie platov po každom roku
- vernostný príplatok platený každý mesiac
- zabezpečená doprava: určitý smer Veľký Krtíš a Dudince
- vyplácanie príspevku na dopravu do / zo zamestnania

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj štrukturovaný životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor a skúšku zručnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný, zručný, technicky zdatný
vyhovujúci zdravotný stav - práca v stoji, nočná práca a dvíhanie bremien

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Ondrisková
Tel.: +421914327001
E-mail: poslať životopis
ID: 4725034  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac