Priemyselný inžiner / Automatizačný technik

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
asap
1 100 - 1 400 EUR/mesiacVýška základnej zložky mzdy závisí od pracovných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj a dokumentovanie štandardov IE
- Dodržiavanie stratégií a plánovania štruktúry závodu
- Analýza, plánovanie, realizácia výrobných procesov
- Spolupráca pri projektoch vývoja výrobkov (PCP - proces industrializácie)
- Kontrola a riadenie zmien (PMP - proces)
- Koordinácia nábehu/dobehu výrobkov s odbornými oddeleniami
- Plánovanie, vedenie a realizácia KAIZEN - opatrení pre zlepšenie
- Hľadanie nových technológií, plánovanie investícií a prevádzkových prostriedkov

- náborový príplatok 300 €
- ročné výkonnostné prémie max. 800 €
- vernostný príplatok max. 80 €
- Letná a Vianočná prémia max 150 € (obe)
- 2 dni dovolenky naviac
- vzdelávanie a rozvoj zamestnancov

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Visio - Mierne pokročilý
Lean manažment - Mierne pokročilý
Lean Manufacturing - Mierne pokročilý
Kaizen - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podnecujúci, komplexný, zameraný na riešenie
- pragmatický, komunikatívny, tímovo orientovaný
- presný, vytrvalý, zodpovedný, inovatívny
- schopný znášať záťaž

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4363651  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac