Skladník - vodič VZV

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná, Krupina
Termín nástupu
asap
1 250 - 1 480 EUR/mesiacZákladná mzda je 1100 €/brutto + 150 € priemerné mesačné prémie (v závislosti od dosiahnutia cieľov a od dochádzky zamestnanca) Vernostný príplatok 50 €/brutto po odpracovaní 1 roku, 65 €/brutto po odpracovaní 3 rokov, 80 €/brutto po odpracovaní 6 rokov a 100 €/brutto po odpracovaní 10 rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a zaskladňovanie tovaru
- nakládka hotových výrobkov a vykládka tovaru
- zásobovanie výrobných liniek materiálom
- práca s VZV v trojzmennej prevádzke
- práca s počítačom a scenerom

- zázemie v stabilnej a prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
- 2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- letné a vianočné odmeny
- prehodnocovanie platov po každom roku
- vernostný príplatok platený každý mesiac
- zabezpečená doprava: určitý smer Veľký Krtíš a Dudince
- vyplácanie príspevku na dopravu do / zo zamestnania

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj štrukturovaný životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor a skúšku zručnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

2

- držiteľ preukazu obsluhy VZV
- zodpovedný prístup k práci
- presnosť
- fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4276149  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac