Administratívny pracovník príjmu tovaru

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie kontinuálneho a bezproblémového príjmu tovaru
- koordinácia a zabezpečenie efektívneho materiálového toku a s tým súvisiaca administratívna činnosť
- aktívne komunikuje s výrobnou zložkou firmy a so všetkými oddeleniami spoločnosti
- realizácia a dosledovanie logistických reklamácií
- zodpovedá za správny príjem tovaru a za archiváciu príjmových dokladov a dodacích listov
- zodpovedá za spontánne inventúry v skladoch
- zodpovedá za súlad medzi fyzickým pohybom materiálu v skladoch a pohyboch materiálu v ERP systéme
- zastupovanie kolegov v rámci vlastného oddelenia

- náborový príplatok 300 €
- ročné výkonnostné prémie max. 800 €
- vernostný príplatok max. 80 €
- Letná a Vianočná prémia max 150 € (obe)
- 2 dni dovolenky naviac
- vzdelávanie a rozvoj zamestnancov

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj štrukturovaný životopis. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti
- schopnosť plánovať
- znalosť skladového hospodárstva
- skúsenosti v administratívnej logistike
- odolnosť voči stresu a pracovnému zaťaženiu
- flexibilita

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4231665  Dátum zverejnenia: 29.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac