Poradíme Vám?

Inžinier kvality

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacVýška základnej zložky mzdy je závisí od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza potenciálnych rizík procesov
- Analýza reklamácií
- Predkladanie návrhov na prevenciu vzniku reklamácií
- Zabezpečenie platnosti riadenej podnikovej dokumentácie
- Podpora neustáleho zlepšovania v rámci spoločnosti
- Vyžadovanie dodržiavania platných pravidiel celej spoločnosti
- Moderovať tím na definovanie účinných nápravných opatrení
- Analyzovať výsledky nameraných CTQ
- Zavádzanie štatistických nástrojov
- Znižovanie nákladov na nekvalitu
- Znižovanie nákladov na kvalitu
- Definovanie a kontrola plnenia nápravných opatrení
- Príprava podkladov na uvoľňovanie dielov do sériovej výroby
- Vypracovávanie kontrolných plánov
- Vypracovávanie 8D protokolov a A3 protokolov, QRQC
- Vypracovávanie správ z auditov
- Podpora zavádzania nových dielov do výroby a účasť na poradách k novým projektom
- Vyhodnocovanie ukazovateľov chybovosti

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:

• definovanie technických a kvalitatívnych požiadaviek na komponenty potrebné pre výrobu;
• definovanie spôsobu kontroly kvality
• spolupráca s inými oddeleniami na uskutočňovaní akčných plánov, nápravných opatrení a zlepšovaní procesov za účelom čo najvyššej eliminácie prípadných reklamácii
• komunikácia s dodávateľom
• v prípade zavádzania nového produktu do výroby, manažovanie nastavenia plánov nových kontrolných procesov a ich implementácie, vrátane sledovanie termínového plnenia v rámci projektu,
• vedenie, aktualizovanie príslušnej dokumentácie, vykonávanie interného auditu a spolupráca so zákazníckymi audítormi;
• podieľanie sa na zefektívňovaní vnútro-firemných procesov a optimalizácii nákladovej štruktúry.

• 2 dni dovolenky naviac
• ročné bonusy
• letné a vianočné odmeny
• prehodnocovanie platov po každom roku
• notebook, mobil
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• vernostný príplatok platený každý mesiac

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie Vášho životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti v oblasti výrobnej kvality, avšak pozícia vhodná aj pre absolventa súvisiaceho odboru

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta ktorý:

• hľadá výzvy, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu
• má technické zručnosti, skúsenosti a poznatky z oblasti strojárstva
• bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svoj tím;
• interný audítor ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 výhodou
• ovláda nástroje kvality 8D, PPAP, FMEA
• ovláda VDA 6.3
• komunikuje v anglickom jazyku

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 10 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Ondrisková
Tel.: +421914327001
E-mail: poslať životopis
ID: 4150994  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac