Priemyselný inžinier

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná, Krupina
Termín nástupu
ihneď
Od 1 100 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedná, presná činnosť a vykonávanie pridelených úloh v pridelenej oblasti
- defínícia vhodných výrobných procesov, vytvorenie dokumentácie procesu, pracovných pokynov, zabezpečiť implementáciu postupov vo výrobe
- vypracovanie a dokumnetácia noriem operátorov
- súlad s normami pri navrhovaní procesov
- zabezpečiť správnosť základných údajov a výrobných špecifikácií
- neustále zlepšovanie vo svojej pridelenej oblasti
- technická podpora ostatných oddelení podľa interných špecifikácií
- analýza, plánovanie, realizácia a popis výrobných procesov
- konštrukčné poradenstvo / podpora technológie
- koordinácia riadenia spúšťania výroby v koordinácii s výrobným oddelením
- služobné cesty k zákazníkom, dodávateľom alebo sesterským spoločnostiam v zahraničí

- ďalšie variabilné zložky mzdy 50,- EUR + 50,- EUR + 20 EUR - vyplácané v závislosti od dosiahnutých cieľov (produktivita+OTD+5S)
- ročné zvyšovanie platu podľa kolektívnej zmluvy
- vernostný prípatok po odpracovaní 1. roka, 3.rokov a 6.rokov
- vianočná a letná prémia
- koncoročná odmena

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Zároveň si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú prizvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- podnecujúci, komplexný, zameraný na hľadanie riešení / kreativita, plánovanie a organizačné schopnosti
- pragmatický, komunikatívny ale diskrétny, inovatívny, tímovo orientovaný
- schopnosť vedenia ľudí a komunikačné zručnosti, schopnosť presadiť sa
- technické myslenie
- znalosť metód: Lean, KAIZEN, 5S, VSM, SMED
- akákoľvek prax s manažérskym informačným systémom vítaná / základná znalosť aj iných programovacích jazykov
- výhodou sú pracovné skúsenosti vo výrobnom odvetví

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4019835  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac