Lakovník / Lakovač (výroba)

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná, Krupina
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
760

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predpríprava a predoplach kovového materiálu na lakovanie
- fosfatovanie
- nastavovanie a obsluha práškovej lakovacej linky
- kontrola hotových produktov linky po povrchovej úprave

• Vernostný príplatok 50 €/brutto po odpracovaní 1 roku, 65 €/brutto po odpracovaní 3 rokov a 80 €/brutto po odpracovaní 6 rokov
• 2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Letná a Vianočná prémia
• Stravovanie v jedálni za 1,20 €/jedlo/zamestnanec
• Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Sociálny program: športový deň, vianočný večierok, prenájom telocvične, masáže, balíčky pre deti.

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatný, zodpovedný, dosledný
- zmysel pre trvalé udržiavanie poriadku a čistoty
- vzdelanie v odbore a skúsenosti s práškovou lakovacou linkou výhodou
- cudzí jazyk výhodou

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1810752  Dátum zverejnenia: 26.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 760