Obchodno-technický zástupca

Wittmann Battenfeld SK spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.07.2023
1 300 EUR/mesiacvariabilná časť + provízie z predaja - bližšie info o mzde pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS PRACOVNEJ ČINNOSTI
- obchodná činnosť v oblasti plastikárskeho priemyslu
- pozitívna prezentácia firmy, propagácia zariadení/produktov u zákazníka
- odporúčanie produktov a služieb
- odborné poradenstvo zákazníkom
- ďalšia starostlivosť o zákazníkov po úspešnom ukončení obchodných projektov

CESTOVANIE (časté)
- obchodné návštevy a ponuky zariadení u stálych zákazníkov
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- účasť na obchodných stretnutiach (celé Slovensko)
- úzka/denná spolupráca (telefonicky, mailom, osobné cesty) s vedením spoločnosti v jej sídle (Viedeň, AT)

- účasť na školeniach v sídle spoločnosti (Viedeň, Rakúsko)
- účasť na strojárenských/plastikárskych výstavách (SK, AT, CZ, DE)

Služobný automobil, služobný mobilný telefón, služobný notebook, po doložení činnosti práce doma - možnosť homeoffice, stravné uhrádzané v mesačnej mzde, možnosť čerpania sick days (3 dni/rok), motivujúce finančné ohodnotenie (fixný plat+variabilná časť+provízie)

Informácie o výberovom konaní

Požiadame zaslať na e-mail:
1. životopis v SJ jazyku (foto vítané, nie je však podmienkou)
- vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
CAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik, obchodný zástupca

Počet rokov praxe

3

- technické myslenie a schopnosť prichádzať s riešeniami
- komunikatívnosť
- orientácia na výkon a výsledok
- cieľavedomosť
- aktívny prístup k práci
- tímový hráč
- lojálnosť
- prispôsobivosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- flexibilita - ochota cestovať v rámci Slovenska (časté obchodné cesty po Slovensku) a v rámci EU (CZ, AT, DE)
- pamäť na mená a tváre

Obchodno-servisná spoločnosť zaoberajúca sa predajom a servisom zariadení do plastikárskeho priemyslu značiek Wittmann, Wittmann Battenfeld a Battenfeld
ID: 3635076  Dátum zverejnenia: 5.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac