1 200 - 2 000 EUR

Customer Service Technician

Wittee, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.6.2019 / dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu - servisného technika, ktorého náplňou práce bude:

• návrh a inštalácia zabezpečovacích a dohľadových systémov (kamerové systémy,
elektronické zabezpečovacie systémy, elektronické protipožiarne systémy),
• elektroinštalačné práce, inštalácia kabeláže, práce vo výškach,
• komplexná starostlivosť o implementovaný HW a SW u zákazníka,
• servisné zásahy, diagnostika porúch.

• profesionálny rast
• priebežné vzdelávanie v obore
• podpora štúdia anglického jazyka – hodiny priamo vo firme
• práca s najmodernejšími technológiami
• progresívne mzdové ohodnotenie
• práca v skúsenom tíme odborníkov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis spolu so sprievodným - motivačným listom na e-mailovú adresu [email protected] Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s montážou, zapájaním, programovaním a servisom EZS, CCTV, ACS - výhodou
• skúsenosť s elektroinštaláciou a štruktúrovanou kabelážou
• stredoškolské odborné vzdelanie s maturitou v odbore elektrotechnika/informačné technológie
• samostatný elektrotechnik - osvedčenie podľa § 22 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. podmienkou
• zdravotný stav umožňujúci prácu vo výškach
• znalosť MS Office
• vodičský preukaz B
• znalosť anglického jazyka výhodou, nie podmienkou
• prehľad v oblasti IT a kamerových systémov
• ochota na sebe pracovať, učiť sa nové technológie
• proaktívny prístup, dôslednosť, samostatnosť
• tímový hráč

Spoločnosť Wittee, a. s. pôsobí na slovenskom trhu viac ako 19 rokov a poskytuje svojim zákazníkom komplexné riešenia v oblasti informačných technológií a objektovej bezpečnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Na Hrebienku 12
811 02 Bratislava

Kontakt

ID: 3668058   Dátum zverejnenia: 14.5.2019