Copywriter & Account manager

Wisible s. r. o.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacna základe skúseností, + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre posilnenie nášho Wisible tímu hľadáme nového človeka. Ak sa chceš realizovať v tom, čo ťa baví, rád komunikuješ a nechceš nechať svoj talent na kreatívu pod zámkom, radi ťa spoznáme.

Ako Copywriter & Account manager v našej agentúre budeš mať na starosti:

- Prípravu marketingových stratégií
- Komunikáciu s klientmi na dennej báze
- Tvorbu kreatívy a odprezentovanie návrhov
- Prieskum trhu, prípravu dotazníkov
- Tvorbu copy pre rôzne platformy (webstránky, bannery, billboardy, brožúry,...)
- Tvorbu konceptov pre webstránky (skúsenosti vítané)
- Tvorbu jednoduchých grafických vizuálov (Canva – skúsenosti vítané)
- Prípravu prezentácií
- Spolupráca so Social Media Managerom pri tvorbe FB/IG príspevkov

Pracovná doba: od 8:30 do 17:00

Ako môže vyzerať tvoj deň v práci?

8:30 parkuješ pri Wisible v City Park Ružinov a tešíš sa na ďalší deň v práci, ako ovplyvníš krásu a funkčnosť svojich projektov
8:45 si robíš plán dňa, aby si bol efektívny
9:00 si prechádzaš e-maily
9:30 máš interné stretnutie s kolegami, informuješ sa o stave všetkých projektov a dáš hlásenie k svojim rozrobeným projektom
10:00 máš telekonferenciu s klientom, kde zisťuješ, aké ďalšie kampane plánujú riešiť a v akom časovom horizonte
11:00 spíšeš si kreatívne nápady pre webovú stránku klienta
12:00 ideš na obed
12:45 komunikuješ s projektovým manažérom zmeny, ktoré chce klient zapracovať do konceptu webstránky
13:10 odpisuješ inému klientovi na e-mail ohľadom kvalitatívneho prieskumu
13:30 pripravuješ copy pre FB posty pre klienta
14:30 máš telekonferenciu ohľadom tendra pre potenciálneho nového klienta
15:30 spíšeš si úlohy, ktoré treba pripraviť do prezentácie pre tender
16:30 Začneš pripravovať kostru prezentácie
17:30 spokojne odchádzaš domov, po dobre vykonanej práci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Aké máme na teba požiadavky?

- Dobré prezentačné zručnosti a komunikácia
- Schopnosť písať a tvoriť texty
- Samostatnosť a flexibilita
- Grafické cítenie (cit pre estetický vzhľad)
- Znalosť Microsoft Office (PPT, Excel)
- Znalosť grafických programov (Canva, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign) – výhodou
- Proaktivita

Naše očakávania od teba sú, že vďaka tvojmu proklientskému správaniu sa nám podarí dostať komunikáciu s klientmi opäť o stupienok vyššie, a že spoločnými silami zlepšíme kvalitu textov našich klientov, keďže našim cieľom je neustále sa zlepšovať.

O Wisible

Wisible - kde marketing stretáva odvahu. Tím smelých inovátorov, ktorí menia hru v digitálnom marketingu pre menšie a stredné podniky. Veríme v slobodu, zodpovednosť a štipku humoru.

Pripoj sa a zmeň pravidlá hry s nami! https://wisible.sk/kariera

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4130597  Dátum zverejnenia: 27.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac