Výrobno-montážny zamestnanec

Wire Technologies s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480 € + prémie v zmysle prémiového poriadku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a kompletizácia káblových zväzkov podľa výkresovej dokumentácie. Jednozmenná prevádzka.

- zabezpečená doprava z Handlovej do Prievidze a späť
- príspevky zo sociálneho fondu
- stravovanie v jedálni za symbolickú cenu
- 100% príplatok za prácu vo sviatok + 2,50€ za každú hodinu odpracovanú vo sviatok

Žiadosti so životopisom a telefonickým kontaktom posielajte e-mailom na: jana.jezekova@wiretechnologies.sk alebo na adresu: Wire Technologies s.r.o., Podjazdová ulica 21, 971 01 Prievidza.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.9.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, samostatnosť, schopnosť rýchlo sa učiť, prax v oblasti výroby káblových zväzkov vítaná

výroba zušľachťovaných vedení, káblových zväzkov a zabudovaných káblových systémov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Podjazdová ulica 21
97101 Prievidza

Kontakt

ID: 582370   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480 € + prémie v zmysle prémiového poriadku