Kontrolór kvality

Wire Technologies s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
530€/mesiac + prémie v súlade s prémiovým poriadkom a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie vizuálnej a elektrickej kontroly káblových zväzkov
- práca s technickou dokumentáciou
- evidencia vykonaných skúšok a zistených chýb v PC
- jednozmenná prevádzka

- zabezpečená doprava z Handlovej a späť
- príspevky zo sociálneho fondu
- stravovanie v jedálni za symbolickú cenu

Žiadosť so životopisom a telefonickým kontaktom posielajte na adresu spoločnosti: Wire Technologies s.r.o., Podjazdová ulica 21, 971 01 Prievidza, resp. na e-mailovú adresu: jana.jezekova@wiretechnologies.sk. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- dobrý zrak
- základná znalosť práce s PC (Word, Excel)
- prax v oblasti výroby káblových zväzkov vítaná

výroba zušľachťovaných vedení, káblových zväzkov a zabudovaných káblových systémov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Podjazdová ulica 21
97101 Prievidza
ID: 2948696   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   530€/mesiac + prémie v súlade s prémiovým poriadkom a príplatky