Reagujte bez životopisu

Junior Google Ads PPC špecialista pre BlueWinston.com

Winston bros s. r. o.

Miesto práce
Štúrova 30, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BlueWinston.com sa z malého slovenského startupu behom posledných rokov stal najväčší kľúčový SaaS Google partner v CEE (Central Eastern Europe). Náplňou práce bude tvorba a optimalizácia Google Ads kampaní našich klientov, podielanie sa na vývoji medzinárodne rýchle expandujúcej SaaS aplikácie pre všetkých majiteľov eshopov a online agentúr. Táto aplikácia automatizuje tvorbu produktových inzerátov do Google Search a využívajú ju 1000ky klientov po celom svete. Hľadáme šikovného človeka, ktorý ma aspoň nejaké skúsenosti s Google Ads rozhraním. Ostatné ho všetko naučí a zaškolí náš senior PPC team. Niet sa čoho obávať =)

Správa kampaní medzinárodných klientov ako O2, Adidas, Bilka. Možnosť práce z domu (homeoffice). Strávné lístky 100% hodnoty preplácané. Vianočné odmeny. Flexibilný pracovný čas. Samozrejmosťou sú teambuildingové aktivity, stabilný team a príjemné pracovné prostredie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy

Zodpovednosť.

Spoločnosť ASData s.r.o. je na trhu už 6 rokov. Za tento čas sme si vybudovali skvelý tím zamestnancov a obchodných partnerov. Venujeme sa online technológiám a marketingu. Klientom ponúkame komplexné portfólio služieb na vyskej úrovni. Aj vďaka tomu medzi našich klientov patrí EXIsport, Northfinder, Globo, Peterson autodiely, Dynamax oil a Eurovat … a iní. Budeme radi aj sa staneš súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3884756  Dátum zverejnenia: 27.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac