Finančný - účtovnícky - kontrolný pracovník

Winkler stavebniny s.r.o.

Miesto práce
Podunajské Biskupice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola evidencií mesačných obratov

- Kontrola hotovostných príjmov/výdavkov

- Evidencia prijatých úhrad na bankový účet

- Príprava podkladov pre účtovníctvo

- Komunikácia s účtovníčkou našej firmy / s účtovníkmi našich partnerov

- Komunikácia s advokátskou kanceláriou, preskúmanie nových firiem - odberateľov

- Evidencia, kontrola prijatých faktúr v internom systéme, v CRM

- Príprava úhrad, ich nahrávanie a údržba

- Mať prehľad o pohľadávok

- Kontrola nákupných cien, aktualizácia

- Kontrola predaja

- Evidencia finančných štatistík

- Vedenie inventára

- Zľava na materiál pre našich zamestnancov

- Firemný notebook, mobil

- Možnosť zúčastniť sa na školeniach

- Môžeš byť súčasťou mladého, dynamicky rozvíjajúceho kolektívu

- 15 ročná stabilná firma so zahraničným pozadím

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Správny kandidát na pozíciu by mal byť flexibilný, nadšený a ochotný sa učiť nové veci, byť precízny, čestný, analyticky skúmavý, mať prax vo financiách, mať sebavedomý znalosť v Exceli stať sa tímovým hráčom. Znalosť maďarského jazyku je podmienkou!

Staň sa novým členom našej skupiny, buď práve TY, ktorý nám poskytne pomoc pri riešení nových úloh.

Miesto práce: Bratislava, ak je potrebný, z istých smeroch vám vieme poskytnúť pomoc s cestovaním.

Ak ťa ponuka oslovila, odošli svoju reakciu na túto ponuku, pošli nám svoj životopis  aj s fotkou na adresu [email protected], odošli svoju reakciu na túto ponuku cez profesiu, alebo prines osobne na ktorúkoľvek našu pobočku (Bratislava, Šamorín, Dunajská Streda, čoskoro aj Gabčíkovo)

Sme stavebná firma, predávajúci stavebný materiál. Na Slovenskom trhu sme už viac ako 10 rokov, aktuálne máme 3 pobočky ale čoskoro otvárame aj 4. pobočku. V zahraničí nás nájdete v Maďarsku aj v Rakúsku, kde máme spoločne cca 20 pobočiek. Sme stále rozvíjajúca sa firma, ktorá má motiváciu byť najlepším na trhu.
Naša web stránka: www.winklerstav.sk
Ak Vás táto ponuka oslovila, pošlite svoj životopis na : [email protected] / [email protected] / 0911 848 566

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4785829  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac