Supervízor výroby v Kráľovskom Chlmci

TESCA KOŠICE,s.r.o.

Miesto práce
Kráľovský Chlmec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za koordinovanie výroby
- dohľad nad výrobnými procesmi šitia
- zodpovednosť za plnenie plánov výroby, dohľad nad KPIs, dodržiavanie kvality, kvantity produkcie a bezpečnosti práce
- predchádzanie oneskoreniam v produkcii a prijímanie nápravných opatrení pri výpadkoch produkcie, operatívne určovanie priorít
- dohľad nad efektivitou výroby
- motivovanie a podpora zverených zamestnancov
- vedenie a priama kontrola nad pridelenými pracovníkmi
- implementácia opatrení na neustály rozvoj jednotlivých činností, zvyšovanie efektivity a aktívne podieľanie sa na procese neustáleho zlepšovania procesov vo výrobe
- zabezpečenie odovzdávania informácií medzi jednotlivými zmenami a oddeleniami, pravidelný reporting
- vytváranie 5S prostredia v rámci celého závodu

- variabilná zložka mzdy - 10% zo základnej mzdy
- dochádzkový bonus - 60 €
- polročná dochádzková prémia - 100 €
- možnosť ďalších príplatkov za extra výkon
- stravné lístky vo výške 3,90 € za odpracovanú zmenu
- nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti, stabilita

Ďakujeme za Vaše životopisy, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Personalistika - Základy

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovedný prístup
- schopnosť motivovať zamestnancov
- tímovosť
- asertivita

Úspešná nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu so sídlom v Košiciach

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3900049  Dátum zverejnenia: 2.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac