Technik údržby šijacích strojov (elektrotechnické vzdelanie výhodou)

TESCA KOŠICE,s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie bezporuchovej a spoľahlivej prevádzky pridelených technologických zariadení
- vykonávanie opravy, výmeny poškodených mechanických a elektrických dielov stroj. zariadení
- vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby pridelených zariadení podľa plánu údržby a ich zaznamenávanie
- diagnostika a odstraňovanie porúch vzniknutých počas prevádzky
- vykonávanie písomných záznamov porúch a opráv s ich analýzou a preventívnymi opatreniami
- starostlivosť o poriadok v pridelenej dokumentácii ( technické výkresy, schémy, návody na obsluhu atď.), písomné zaznamenávanie zmien a archivácia
- spolupráca s externými firmami pri opravách, revíziách, montáži nových strojných zariadení
- ovládanie princípov činnosti pridelených zariadení
- orientácia v technickej dokumentácii(manuály, schémy- mechanické, elektrické)
- vykonávanie kontroly rozvodov vzduchu, plynu, vody
- odstraňovanie závad z revíznych kontrol
- rešpektovanie a vytváranie 5S prostredia v rámci celého závodu
- práca v dvojzmennej prevádzke (týždeň ranné, týždeň poobedné)

- základná mzda začína na sume 950 € brutto, závisí však od seniority kandidáta
- variabilná zložka vyplácaná do výšky 10 % zo základnej mzdy
- dochádzkový bonus vo výške 60 €
- polročná dochádzková prémia vo výške 100 €
- príplatok špecialistu - 0,31 €/hod.
- príplatok 10 € za každú odpracovanú sobotu, nedeľu a štátny sviatok
- stravné lístky vo výške 3,90 € za odpracovanú zmenu
- darčekové poukazy za mimoriadne výkony
- každoročné navyšovanie základnej mzdy
- nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti
- práca v príjemnom prostredí
- práca pre nadnárodnú, stabilnú spoločnosť
- možnosť odborného rastu, školenia
- možnosť práce na moderných výrobných zariadeniach

Tešíme sa na Vaše životopisy v slovenskom jazyku a prípadné osobné stretnutie.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, mechatronika, elektromechanik, mechanik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, technická kreativita, schopnosť pracovať pod tlakom
- mechanické zručnosti
- komunikatívnosť, zmysel pre poriadok a schopnosť dodržiavať termíny
- ochota pracovať na zmeny
- elektrotechnické vzdelanie výhodou
- skúsenosť s údržbou šijacích strojov výhodou.

Úspešná nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu so sídlom v Košiciach

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3827425  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac