Vodič nákladného vozidla

WINDOW GLASS, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda-Mliečany
Termín nástupu
ihneď
820 - 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy vo výške 820 € + osobné ohodnotenie 0-380 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru, nakládka a vykládka tovaru u zákazníka

Po uplynutí trojmesačnej skúšobnej doby náborový príspevok vo výške 300 €.
Finančný príspevok na stravu vo výške 5,10 €.
Zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas.
Systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy.
Karta MultiSport spolu financovaná zamestnávateľom.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Práca vyžaduje dochvíľnosť a precíznosť.

Spoločnosť WINDOW GLASS, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorej hlavným predmetom činnosti je výroba izolačného skla, komplexne opracovanie skla vrátane kalenia (VSG, ESG) a lepenie skiel a veľkoobchod s tabuľovým sklom. Jedná sa o zákazkovú výrobu skiel pre nábytkový a stavebný sektor, ktorá zahŕňa produkty ako napr. sklenené dvere, sklenené priečky, bezpečnostné sklá pre konštrukcie zábradlí ale aj iné výrobky z plochého skla podľa požiadaviek zákazníkov.
V prípade záujmu o viac informácií môžete navštíviť webovú stránku spoločnosti:
www.windowglass.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4506080  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac