Vodič nákladného vozidla

WINDOW GLASS, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda-Mliečany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
820 - 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy vo výške 820 € + osobné ohodnotenie 0-380 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru, nakládka a vykládka tovaru u zákazníka

Po uplynutí trojmesačnej skúšobnej doby náborový príspevok vo výške 300 €.
Finančný príspevok na stravu vo výške 5,10 €.
Zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas.
Systém zamestnaneckých výhod a poskytované zľavy.
Karta MultiSport spolu financovaná zamestnávateľom.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2023 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Práca vyžaduje dochvíľnosť a precíznosť.

Spoločnosť WINDOW GLASS, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorej hlavným predmetom činnosti je výroba izolačného skla, komplexne opracovanie skla vrátane kalenia (VSG, ESG) a lepenie skiel a veľkoobchod s tabuľovým sklom. Jedná sa o zákazkovú výrobu skiel pre nábytkový a stavebný sektor, ktorá zahŕňa produkty ako napr. sklenené dvere, sklenené priečky, bezpečnostné sklá pre konštrukcie zábradlí ale aj iné výrobky z plochého skla podľa požiadaviek zákazníkov.
V prípade záujmu o viac informácií môžete navštíviť webovú stránku spoločnosti:
www.windowglass.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hollósyová
Tel.: +421915912547
E-mail: poslať životopis
ID: 4506080  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac