Náborový pracovník

Mám záujem

Miesto práce

Trenčiansky kraj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda od 576€ (podľa dohody aj viac podľa pracovných skúsenostií) plus bonusy a príplatky. Mzda v čistom od 650

Termín nástupu

15.08.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vyhľadávanie vhodných uchádzačov na zadané pracovné pozície
• Telefonické/osobné pohovory s uchádzačmi
• Práca s internou databázou společnosti
• Vytváranie a správa inzerce na pracovních portáloch
• Aktívna komunikácia s uchádzačmi na sociálnych sieťach
• Komunikace s ÚP
• Pravidelný reporting

• Dlhodobá spolupráca na HPP
• Možnosť profesného rozvoja (vstupné školenia a kurzy)
• Informačná a tréningová podpora z centrály společnosti
• Služební notebook a telefón
• Práca na pobočke spoločnosti
• Nástup dohodou

Zaujala Vás tato pracovná Ponuka? Pošlite svoj životopis. Vzhľadom k veľkému počtu reakcií budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria na danú pracovnú ponuku. Pracovné pohovory budú prebiehať začiatkom Augusta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• min. SŠ vzdelanie s maturitou
• Skúsenosti v personalistike alebo s telefonovaním (z callcentier) výhodou
• skúsenosti z výrobných podnikov a administratívy výhodou
• Dobre komunikačné schopnosti
• Samostatnost v práci
• Užívateľská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) je podmienkou
• VP skupiny B

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ladislav Hanudeľ
Tel.: +421 910 872 956
E-mail: poslať životopis
ID: 3448394   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 576€ (podľa dohody aj viac podľa pracovných skúsenostií) plus bonusy a príplatky. Mzda v čistom od 650