Ponúkame Ti prácu ako operátor výroby - konkrétne výroba autorádii v Pardubiciach

Mám záujem

Prešovský kraj, Královohradecký kraj, Pardubický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

až 93 Kč / hodinu

Termín nástupu

ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

stredisko sa zaoberá výrobou autorádii (audiovizuálna technika) do osobných automobilov - montáž výrobkov podľa technologického postupu

práca v príjemnom prostredí
pozícia pre ženy, mužov, páry - ubytovanie nie je problém
mzda do 93 Kč/hod v čistom v sk. dobe, po sk. dobe možnosť navýšenie
priemerný zárobok v skúšobnej dobe netto 17.000 Kč
priemerný zárobok po sk. dobe netto: +18.500 Kč
pravidelné týždenné zálohy
8 - 12 h pracovné smeny, výhodou je zmenový kalendár
DOPRAVA do práce ZABEZPEČENÁ a HRADENÁ
UBYTOVANIE HRADENÉ zamestnávateľom, prípadne príspevok až vo výške 2550Kč/mesačne

Informácie o výberovom konaní

ak Vás naša ponuka zaujala tak nás neváhajte kontaktovať :

osobne : WP - Staničná 1268, 093 01 Vranov n/T
/ budova SAD - bývalý xawax /

telefonický : 0911 /82 82 06

emailom : alena.velika@wincottpeople.com

budeme kontaktovať vybraných uchádzačov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre popredného výrobcu audiotechniky pre svetové automobilky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

manuálna zručnosť - šikovnosť
práca vhodná aj pre ženy aj mužov
prax vo výrobe, najmä elektrotechnickom priemysle výhodou - nie podmienkou

Skupina Wincott People pomáha nájsť ľudom prácu v rámci Českej a Slovenskej republiky.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wincott People, a.s.
Plynárenská 7/A
821 09 Bratislava
ID: 3443650   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   až 93 Kč / hodinu